Prototype 3 çıkar mı?

Prototype 3 çıkmayacak oyunu geliştiren şirket battı. Nedense benim en çok sevdiğim oyunların şirketi batıyor ya da kapatılıyor.

Bu arada spoiler için de yorum yapayım. Heller, Alex'in kolunu kopardığında güçlerini kaybetti. Geri gelmesi imkansız.

Oyunun sonunda Alex "ben yaşam ya da ölüme bağlı değilim Heller da öyle fakat bunu anlamıyor" demişti. Yani 3. oyunun çıkması imkansız (Radical Entertainment battı.) Ama oyun çıkarsa kesinlikle Alex ile oynarız diye düşünüyorum.

Böyle bitemez ama! Alex geri dönerse mutlaka tutar. Alex yaşıyor.
alexin kolları yerde vücudunu tekrar oluşturur 3. oyunda diger elemanın agızın ıyüzünü parçalarız intikam alırız
3 . oyun çıkarsa bence Elizabeth Greene ile oynarız.
saçmalama tekrar alex oluruz alex dirilebilior 1.oyunun sonunu hatıladınmı heller 2. oyunda alex i kolunu koparıp yuttu kollar yerde dirilebilir

Alexin kolları yerde vücudunu tekrar oluşturur 3. oyunda diger elemanın agızın ıyüzünü parçalarız intikam alırız.

Saçmalama tekrar alex oluruz alex dirilebilior 1.oyunun sonunu hatıladın mı heller 2. oyunda alex i kolunu koparıp yuttu kollar yerde dirilebilir.

Zaten Alex Mercer kendini bütün ülkeye dağıtmış istediği yerden direk ürerdi o kola gerek bile yok.

@Byferohck Oyun ucu açık bir şekilde sonlandı. Çıkarsa ve iyi senaryo yazılırsa neden olmasın?

Ama Microsoft'tan ziyade burada geliştirici firmaya bakmak lazım. Onlar artık seriyi devam ettirmeme kararı almışlardı.

Çıkarsa da tadından yenmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı