Prototype 3 çıkar mı?

@imnotagamer iyi bir senaryo şart doğru Prototype 2 nin seneryosu çok kötüydü bana göre.

Microsoft şirket içinde iç değişikliğe gidiyor mu bilmiyorum eğer değişim olmazsa çıkmamaya ya devam eder büyük ihtimalle.
"Umuyorum ki bu anlaşma tamamlandığında bu stüdyolarla oturup çocukluğumda çok sevdiğim ve ekiplerin de geri dönmek istedikleri oyunlar üzerinde çalışacak kaynakları ayırmak üzere konuşağız. Bu sohbetlere başlamayı iple çekiyorum."

-Spencer

Nedense ümitlenlenmeye başladım 😳

Son düzenleme:
Prototype 2'nin iyi yaptığı tek yanı combat sistemiydi daha hızlı ve daha etkiliydi fakat onun haricinde her şey çok kötüydü oynanış bile: Karakterin yavaş koşması, daha az zıplaması ki 1'de ZIP'lar zıplamaz dash atarsan gökdelen hızalarına geliyordun, havadaykende yavaş hareket etmesi, yavaş tırmanması vb. Bir de oyun çok kolaydı hiç canım bittiğini hatırlamıyorum ama 1 en zorda oynadın mı harbi zordu.

Prototype 2 çok iyi satmadığından seriyi bitirdiler hani çıkacağını zannetmem ama çıksa bile alex olmaz çünkü alex hikayesini 2 de berbat edip bıraktılar.

alexin kolları yerde vücudunu tekrar oluşturur 3. oyunda diger elemanın agızın ıyüzünü parçalarız intikam alırız

saçmalama tekrar alex oluruz alex dirilebilior 1.oyunun sonunu hatıladınmı heller 2. oyunda alex i kolunu koparıp yuttu kollar yerde dirilebilir
Adamı tüketmiş adamın beyni olmadan nasıl tekrar doğabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı