Prototype alınır mı?

• Konuyu başlatan Hamc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 1B

Hamc

Decapat
RAM
16 Gb
Ekran kartı
AMD Radeon RX 5500 XT
Anakart
Asrock A320M
İşlemci
AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor 3.10 GHz
Steam'den kalan bakiyemle prototype almayı düşünüyorum. Baktım Türkçe yaması yok ama benim de basit düzeyde bir ingilizcem var. Sizce alınır mı?

Sevemedim. Yıllar önce oynamıştım. Oyunu bitiren varsa yorumunu merak ediyorum. Sleeping dogs al daha fazla eğlenirsin. Batman seriside olabilir.

Hocam ben aldım franchise 22 TL idi yanlış değilsem 2 nci oyunda FPS 60'ın üstüne çıkmıyor bilginiz olsun bence oynanır ama vurmalı ezmelı uçmalı güzelde bir intikam hikayesi barındırıyor alınır.

Dyingh lıght oynadın mı reis. Çok beğendiğim oyunlardan biridir.

Aldım, yakın zamanda veya yazın oynamayı düşünüyorum.

Alınır hocam ama arada takılma sorunları var haberin olsun ben çok severim dün indirdim ben biraz takıntılıyım takılıyor diye sildim😃 alınır güzel oyun.

Hem iki oyun alacak kadar bütçem yok hem de duyduğuma göre biraz daha kötü bir oyunmuş.

Hem iki oyun alacak kadar bütçem yok hem de duyduğuma göre biraz daha kötü bir oyunmuş.

Abi o iş kişiye göre değişir insanların dediği değil de senin düşündüğün önemli oyun hakkında çünkü sen oynayacaksın al beğenmezsen iade edebiliyorsun Steam'den yanlış değilsem.

Geri
Yukarı