PS 4 Pro hala alınır mı?

PS5 Pro çıkınca PS5 fiyatı bence artar. Genellikle 2.el piyasası şöyle oluyor:
Adam Google'a PS5 yazıyor karşısına PS5 Pro çıkıyor. PS5 Pro görüyor ki 40k bende de PS5 var ben bunu 30K'ya koyarım diyor ve sıfırdan pahalıya koyuyor. Kısa vadede fiyatlar artmıyor ama uzun vadede herkes birbirinden etkilenip fiyatları arttırıyorlar. En azında PS3 piyasası için şu an böyle. Bir PS3 fiyatı olmuş 4000 lira. O para gider PS4 ile eş değer Xbox One alırım.

Hocam bende diyorum pek öyle olmaz piyasayı bilen adamda girecek sahibindene 15kya satacak bu adamda e bu adam benden hızlı satack deyip bu da düşerecek PS5 Pro'da 40k olursa kimse almaz Türkiye için özel fiyatlandırma yaparlar.

Kardeşliği hiç denediniz mi?

Şu konuma bir bakın.

Hocam keşke aldığım yıl söyleseydiniz 😃. Bilgisayarım artık eskidiği için ona para biriktiriyorum ve Ps4 Pro'mu satarsam ancak öyle alabilirim.
Bu konuyu açma nedenim aslında bu hocam. Bir çok kişi bilmiyor. Oyunları pahalıya alıyor. Ben de rastgele denk geldim bir forumda ve uzun süre kardeşlikle kullandım oyunları, abonelikleri. Neyse sağlık olsun hocam.

7000 TL bütçem var 2.el PS 4 Pro almayı düşünüyorum sizce hala alınır mı? Xbox önermeyin Xbox'un oyunlarını sevmiyorum oynayacak oyunda yok zaten. PS4 sahipleri hala önerir mi?

Hocam alınır tabii ama PS Plus almazsanız oyun fiyatları tuzlu biraz, haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı