PS 4 2021 yazında alınır mı?

metehnn

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS 4 almak istiyorum. Ama bazı kişiler yeni çıkacak oyunlarda hem kasar, hem de bir zamandan sonra PS 4'e oyun çıkartmazlar diyor. Şu an bir laptopum var. CS:GO gibi oyunları oynatıyor 50 FPS, ondan sıkıntı yok yani. Size sormak istediğim 2021 yazında PS 4 alınır mı yani yeni çıkacak oyunlarda kasar mı ve kaç yıl daha PS 4'e oyun çıkar? Bir de şunu söylemek istiyorum, tek tük oyun oynamıyorum, yeni çıkan vb. tüm oyunları oynuyorum. Yani sadece PES, GTA 5 bunları değil. Her türden oyun oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PS 4 almak istiyorum. Ama bazı kişiler yeni çıkacak oyunlarda hem kasar, hem de bir zamandan sonra PS 4'e oyun çıkartmazlar diyor. Şu an bir laptopum var. CS:GO gibi oyunları oynatıyor 50 FPS, ondan sıkıntı yok yani. Size sormak istediğim 2021 yazında PS 4 alınır mı yani yeni çıkacak oyunlarda kasar mı ve kaç yıl daha PS 4'e oyun çıkar? Bir de şunu söylemek istiyorum, tek tük oyun oynamıyorum, yeni çıkan vb. tüm oyunları oynuyorum. Yani sadece PES, GTA 5 bunları değil. Her türden oyun oynuyorum.
Alınmaz hocam. Series S alın. PS4 eski nesilde kald. Ya da PS4 PRO.

Arkadaşlar PS 4 almak istiyorum. Ama bazı kişiler yeni çıkacak oyunlarda hem kasar, hem de bir zamandan sonra PS 4'e oyun çıkartmazlar diyor. Şu an bir laptopum var. CS:GO gibi oyunları oynatıyor 50 FPS, ondan sıkıntı yok yani. Size sormak istediğim 2021 yazında PS 4 alınır mı yani yeni çıkacak oyunlarda kasar mı ve kaç yıl daha PS 4'e oyun çıkar? Bir de şunu söylemek istiyorum, tek tük oyun oynamıyorum, yeni çıkan vb. tüm oyunları oynuyorum. Yani sadece pes, GTA 5 bunları değil. Her türden oyun oynuyorum.

PS3 al Online için para ödemezsin.

Normal tür oyunlar için 1.5-2 senesi kaldı onun dışında spor oyunları 2027-2028'e kadar uzanabilir. Yani alınabilir gibi. Hali hazırda bir bilgisayarınız da var iki taraftan da oyun oynarsınız rahatlıkla. Hayırlı olsun şimdiden alacaksanız :D Ben yarım sene önce aldım ve spor oyunları gelmeyene kadar kullanacağım. PS4'te oyun kasar diyenler tamamen fanboy. Oyunlar kasmaz eğer kasarsa oyunu yapan firmaya bağlıdır zamanla düzelir.
Alınmaz hocam. Series S alın. PS4 eski nesilde kald. Ya da PS4 PRO.
Series S alırsa 500 GB ile can çekişecek harici bir şey taksa XsX parasına denk gelecek. Alınmaz o konsol.

XBOX SERIES S almanızı öneririm. Yeni çıkacak oyunları oynayacaksanız eski nesil almak hata olur.

PS4 net alınmaz gerek fiyatıyla gerek performansıyla ölü bir cihaz bana göre 4 Pro da keza öyle.
Size önerim Series S alın öyle tek tük oyun da oynamıyormuşsunuz sizin için bana göre Series S + Game Pass uygundur.
PS4 2023 yılına kadar götürecek sonra da götürebilir ama nereye kadar eskide kaldı 7 yaşında cihaz kendisi.
Series S yeni nesil bir konsol SSD olsun PS4 ve 4Pro'ya karşın donanımı olsun daha optimizel daha iyi. RTX bile var.
Exclusiv hevesiniz de varsa Game Pass'ı bilgisayarda da kullanırım zaten diyorsanız en azından 4 alın tavsiyem 2.el almanızdır. Gerçekten sıfırları o kadar etmez 4 geçen gün BİM'e geldi orada bile 3300TL idi. Pro zaten 5K bandında. 1000TL daha koyup PS5 dijital alınıyor yani siz düşünün. Series S ise tüm bu avantajlarının yanında fiyatıyla da dikkat çekiyor 3500-4000 arası fiyatlarda kendisi.
Bu arada bu mesajımın altına bazı arkadaşlar Xbox fanı diyecekler bana gerçekler bunlar kendim PS5 kullanıyorum. Lütfen böyle algı olmasın.

Geri
Yukarı