PS 4 2021 yazında alınır mı?

Arkadaşlar PS 4 almak istiyorum. Ama bazı kişiler yeni çıkacak oyunlarda hem kasar, hem de bir zamandan sonra PS 4'e oyun çıkartmazlar diyor. Şu an bir laptopum var. CS:GO gibi oyunları oynatıyor 50 FPS, ondan sıkıntı yok yani. Size sormak istediğim 2021 yazında PS 4 alınır mı yani yeni çıkacak oyunlarda kasar mı ve kaç yıl daha PS 4'e oyun çıkar? Bir de şunu söylemek istiyorum, tek tük oyun oynamıyorum, yeni çıkan vb. tüm oyunları oynuyorum. Yani sadece PES, GTA 5 bunları değil. Her türden oyun oynuyorum.
eğer ps oyunlarına yanıp tutuşmuyorsanız series s almanızı tavsiye ederim. Ama TLOU fanıysanız ya da God of War için yanıp tutuşuyorsanız ps4 daha mantıklı bir tercih olur elbette.

Alınır ama sıfır değil. Sıfırları gereksiz pahalı olduğu için sıfır almak bence mantıksız. 2. el alınacak ise alınabilir.

Yeni oyunlar bence en az 2 yıl daha çıkar ama Slim modelin performansını bilemem. Bence şansınız varsa daha iyi performans için Pro model alın. Hem zaten yeni oyunların dışında şu ana kadar çıkmış binlerce oyun var. Onlardan da oynarsınız, PS4 sizi 2-3 yıl daha götürür yani.

Son düzenleme:
Bu arada 2.el almak mantıklı. 1900 TL verip 3 sene yeni oyunları tadabileceksiniz. Ama hadi gelmedi diyelim oyunlar zaten 7-8 senelik efsane bir arşiv var. Benim için tek sıkıntı online oyunlar kaç sene dayanır bilmiyorum. Her oyuna Cross-Gen uygulamasını getirirseler PS4 ölmez asla benden demesi. Fiyatına göre baz alırsak mükemmel bir konsol mutlaka tatmalısınız bence. Ha ben sıfır istiyorum sıfır sevdalısıyım Series S alın o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı