PS 4 alınır mı?

Fiyat fark etmez şu an.

Fark eder. Alacaksanız Slim veya Pro modellerini alın. Fat kasa almak isterseniz kulak sağırlığı için ameliyat masrafınız da olacak.

Hmm önerin için teşekkürler.

Bu arada ciddiyim. Fan sesi olarak özellikle ilk çıkan lansman kasa fat modelleri jet motoru gibi sese sahiptir. Slim veya Pro alacaksanız özellikle Pro alırken cuh koduna dikkat edin.

Bu arada ciddiyim. Fan sesi olarak özellikle ilk çıkan lansman kasa fat modelleri jet motoru gibi sese sahiptir. Slim veya Pro alacaksanız özellikle Pro alırken cuh koduna dikkat edin.
Hocam yalnız Slim'in de pek farkı yok. Slim modelde Last of Us Part 2'yi platin kupalamış biri olarak diyorum. Piyasada PS5 varken bence en azından Pro model şart.

Tamamdır reis yakın zamanda almayı düşünüyorum bunları dikkat edeceğim.

Rica ederim. Bana konsol uzmanı derler ve kesinlikle PS4 fat kadar insan piskolojisine zarar veren bir cihaz kullanmamıştım. Ek olarak fat kaslar en sorunlu modellerdir.

Hocam yalnız Slim'in de pek farkı yok. Slim modelde Last of Us part 2'yi platin kupalamış biri olarak diyorum. Piyasada PS5 varken bence en azından Pro model şart.

Slim modeli Pro modeline göre daha ucuza bulunabildiği için önerdim yoksa Pro altını önermem bu saatten sonra.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı