PS 4 alınır mı?

Haklısınz fakat PS4 exclusiveleri PC'ye geliyor gibi hissediyorum.
Bu, ticari bir taktik. PlayStation oyunlarının ne kadar güzel olduğunu ve ne kaçırdıklarını göstermek amaç. Böylece satışlar artar. İnsanlar PlayStation oyunlarına daha fazla ilgi duyar. Bence gayet akıllıca.

Switch Lite al derim. Fiyatlar, ülke değiştirerek bayağı uygun hale getirilebilmekte. Hatta bazen Türkiye fiyatlarından bile kat kat düşük olabiliyor. Tabi el ile oyun oynamak istiyorsan. Ama galiba senin için olmasa da olur bir şey bu. Ki zaten bilgisayarına yuzu emülatörünü kurarsan Nintendo Switch oyunlarını çok rahat oynarsın.

PS4'ü önermem şahsen. Ama hala PS4 özel oyunlarının büyük bir kısmı PC'ye gelmedi. En fazla 2 seneye bayağı bir PS4 özel oyunu PC'ye gelecek. Eğer PS4 özel oyunlarını oynamak için bekleyemeyeceksen alabilirsin. Ben olsam biraz daha beklerdim. Bugün bir oyunu PS4'te 30 FPS oynamak yerinde 2 yıl sonra PC'de 60 FPS olarak oynamayı tercih ederim şahsen. Ama sen bilirsin.

Alınır alınmasına da oyun fiyatlarından yakınırsın kırık PS4 alabilirsen senin için daha mantıklı olur. Ayrıca RTX 2060'lı sistemini sattıktan sonra çok pişman olursun. PC kadar özgür platform yok. Exc oyunlar yavaş yavaş PC'ye çıkıyor artık onu da düşün kararını ver dedim.

Bunu konu sahibi karar verse daha iyi olur çünkü alt tarafı ghost of Tsushima 600TL.

Şu bir oyun 600TL muhabbeti hala devam mı ediyor dostum 2.el kutulu oyun diye bir şey var ben 1900TL + 600TL harcayarak tüm Sony exclerini bitirdim takas yaptım oyunları hep ben uğraşmak istemediğim spotçuya sattım oralar hep daha ucuza alır kullanıcılara satsam 1900 + 400-500 olurdu o

Şu bir oyun 600TL muhabbeti hala devam mı ediyor dostum 2.el kutulu oyun diye bir şey var ben 1900TL + 600TL harcayarak tüm Sony exclerini bitirdim takas yaptım oyunları hep ben uğraşmak istemediğim spotçuya sattım oralar hep daha ucuza alır kullanıcılara satsam 1900 + 400-500 olurdu o
1900TL + 600TL olayını anlamadım, yani 1900TL konsol ücreti 600TL oyun ücreti. 600TL'ye bütün exclusive oyunları bitirmek büyük iş.

1900TL + 600TL olayını anlamadım, yani 1900TL konsol ücreti 600TL oyun ücreti. 600TL'ye bütün exclusive oyunları bitirmek büyük iş.

1900'e konsolu aldım 2. el olarak sonra 300TL'ye TLOU2 almıştım sonra onu ghost of Tsushima ile takas ettim onu da GoW ile öyle gitti.

Kırık ps4 al.
1900'e konsolu aldım 2. el olarak sonra 300TL'ye TLOU2 almıştım sonra onu ghost of Tsushima ile takas ettim onu da GoW ile öyle gitti.
3000’e kırık konsol aldım. Yaklaşık 1000 tane oyun var ps4 için. İnternetten indirip atıyorum ps4’e , oynuyorum. Şu an gow, last of us 1-2, miles morales, cod mw, ac valhalla, tsushima, sekiro, until dawn, rdr 2 gibi oyunlar var. Orijinal ps4 almak mantıklı değil bu zamanda.

Geri
Yukarı