PS 4 alınır mı?

SinyorBrownie

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. RTX2060 ekran kartına sahip bir kasam var fakat oyun konsolu almak istiyorum. Karar veremedim. Switch Lite'ya da PS4 arasındayım. Sizin fikriniz nelerdir?

Merhaba arkadaşlar. RTX2060 ekran kartına sahip bir kasam var fakat oyun konsolu almak istiyorum. Karar veremedim. Switch Lite'ya da PS4 arasındayım. Sizin fikriniz nelerdir?
Ne tarz oyun sevdiğine bağlı olarak değişir, bana Switch oyunları daha tatlı ve güzel geliyor bence Switch daha mantıklı hem de taşınabilir olması ekstradan bir artı. Fakat Switch'in Türkiye Marketi yok bir oyuna 60 Euro vermen gerekiyor...

Bir de Nintendo oyunlarını sınırlı yapmayı çok sever, Mario 3D All Stars'ı açılışında almak istemiştim satılmaya başladığı gibi stokları bitti ve eBay'de 200 dolara listelenmeye başladı.

PS4 exclusive bakımından çok mükemmel oyunlara sahip. Switch Lite yerine PS4 almanız çok daha iyi olur, lakin oyunlar konsol tarafında pahalıdır.
PS4 Pro öneririm https://www.hepsiburada.com/sony-ps4-pro-1tb-oyun-konsolu-teshir-p-HBV000012YUFJ?magaza=karakuşkonsol Xbox önermiyorum zaten o kartla oynamayacağın oyun yok bilgisayardaki oyunlar aynı zaten Xbox ile PS de exclusive oyunları oynarsın.
Sahibinden veya Letgo gibi taraflardan almayıp buradan 4.000TL'ye Pro almak enailiktir :D. Sahibinden de 3500'e kırık Pro bile satan var.

Haklısınz fakat PS4 exclusiveleri PC'ye geliyor gibi hissediyorum. Hepsi yavaş yavaş, onun için Switch kafamı kurcalıyor. Oyunları pahalı. Evet, indirim vesaire de çok olmuyor diyorlar, onun için sizlere danışıyorum.

Kırık PS4 almanı önermem 2. elde PS4 Pro 2900 civarına bulunabiliyor Sony exclerini kutulu oynarsan ucuza geliyor TLOU2 PSN Store da sanırım 150TL şu an kutulu olarak GoW 80TL'ye bulunuyor.

Haklısınz fakat PS4 exclusiveleri PC'ye geliyor gibi hissediyorum. Hepsi yavaş yavaş, onun için Switch kafamı kurcalıyor. Oyunları pahalı. Evet, indirim vesaire de çok olmuyor diyorlar, onun için sizlere danışıyorum.

Hepsi gelmicektir TLOU2 Spider-Man gibi yapımlar gelmicektir diye tahmin ediyorum getirdikleri oyunlar ya eski excler ya da çok iyi olmayan exc oyunlar.

Bir anda tüm oyunlar gelmeyecek. Hepsi de gelmeyecek. Eğer oyunların çıkmasını beklerim derseniz PS4 almanıza gerek yok.

Geri
Yukarı