PS 4 mü Xbox mı Nintendo Switch mi?

PS4'ü exclusive oyunlar için aldım Xbox bence exlusive oyunda gerçekten geri.

PS4'ün tek artısı olabilir, ama o Xbox'daki kumanda hissiyatı hiçbir şey de yok. Kelimeler kifayetsiz kalıyor. Xbox One çok iyi.

Excusive oyunlar senin için çok önemli değil ise Xbox al yanına Xbox Game Pass alırsan çoğu oyunu oynarsın.

Butceniz Xbox veya PS4'un verebilecegi kadar performans verebilen hatta daha fazlasini verebilen bir PC icin yeterli degil. Tavsiyem Xbox almaniz. PS4 bence biraz eskide kaldi. Zamaninda PS4 ciktiginda PS3 aldiginizi dusunun misal.
araştırıp 2800 TL ye nintendo Switch buldum bütçem şuan 4000 olabilir

Araştırıp 2800 TL'ye Nintendo Switch buldum bütçem şu an 4000 olabilir.

Bence ileride Nintendo Switch aldiginiza pisman olabilirsiniz oyun konusunda sonucta zevk isi ama zevklerde ileride degisiyor. Ha eger butce konusunde hem PC hem konsolla birlesik olarak soyluyorsaniz, konsola hic para ayirmayin. Sanirim 7-8K lık bir butceniz var. 1080P 144Hz VA panel 3-5 mslik bir monitör alip, bilgisayarinizi ve monitörunuzu ya da dizustuyse dizustunu satip monitör fiyatini da cikartabilirsiniz belki. Ben sadece 3 bin TL nizin oldugunu sanmistim. 7-8K ya cok rahat guzel bir sistem toplanir. En az 1080P Ultra ayarlarda tum oyunlari bence 60FPS'den assagi oynatmaz. Dedigim gibi ben sadece butcenizin 3 bin TL oldugunu sanmistim. Eger butceniz 7-8K arasi birseyse mutlaka PC'ye yonelin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…