PS 4 mü Xbox mı Nintendo Switch mi?

Profil fotoğrafınızdan Nintendo oyunlarınızı sevdiğinizi varsayıyorum. Nintendo oyunları olan, Kirby, Luigi's Mansion, Super Mario Party gibi oyunları seviyorsanız, Nintendo Switch.

Hikayeli oyunları seviyor ve grafik istiyorsanız, XBOX veya PS4.

Bütçe yüksekse evet, ama düşük bütçeye de iyi şeyler toplanabilir elbet.
Evet bir Nintendo hayranıyım Switch alacağım şimdididen sağolun

Switch çok fazla oyun yok, belli başlı oyunlar bittikten sonra güzel oyun kalmıyor. Bence önce Xbox ya da PC, sonra Switch alınabilir.

Switch çok fazla oyun yok, belli başlı oyunlar bittikten sonra güzel oyun kalmıyor. Bence önce Xbox ya da PC, sonra Switch alınabilir.

Benim istediğim mario oynamak çocukluğumdan beri istedim ben Mortal Kombat 11 super smash bros ya da super mario Deluxe ceya super mario maker 2 oynayacağım maalesef bunların hiçbiri yok Xbox ya da PS4'de bütçem sıkıntı değil bir PC toplayabilirim oyun almak ise hiç ama hiç sıkıntı değil benim için.

Benim istediğim mario oynamak çocukluğumdan beri istedim ben Mortal Kombat 11 super smash bros ya da super mario Deluxe ceya super mario maker 2 oynayacağım maalesef bunların hiçbiri yok Xbox ya da PS4'de bütçem sıkıntı değil bir PC toplayabilirim oyun almak ise hiç ama hiç sıkıntı değil benim için.

Benim bildiğim kadarıyla PC için Nintendo emulator var, zelda falan oynanıyor. Şöyle 3000 TL gibi bir fiyata monitörlü sistem alsanız, 3000 TL'ye Switch alırsınız, mis gibi.

Benim bildiğim kadarıyla PC için Nintendo emulator var, zelda falan oynanıyor. Şöyle 3000 TL gibi bir fiyata monitörlü sistem alsanız, 3000 TL'ye Switch alırsınız, mis gibi.
[/Que.

Teşekkürler öneri için emulatorlerden haberim yoktu PC almayı zaten baştan planlamıştım switch de belli başlı oyunları oynayacağım emulatorlerde ise diğer oyunları sağ olun öneri için :D.

Geri
Yukarı