PS 4 mü Xbox mı Nintendo Switch mi?

Bence ileride Nintendo Switch aldiginiza pisman olabilirsiniz oyun konusunda sonucta zevk isi ama zevklerde ileride degisiyor. Ha eger butce konusunde hem PC hem konsolla birlesik olarak soyluyorsaniz, konsola hic para ayirmayin. Sanirim 7-8Klık bir butceniz var. 1080P 144Hz VA panel 3-5 mslik bir monitör alip, bilgisayarinizi ve monitörunuzu ya da dizustuyse dizustunu satip monitör fiyatini da cikartabilirsiniz belki. Ben sadece 3 bin TL nizin oldugunu sanmistim. 7-8K ya cok rahat guzel bir sistem toplanir. En az 1080P Ultra ayarlarda tum oyunlari bence 60FPS'den assagi oynatmaz. Dedigim gibi ben sadece butcenizin 3 bin TL oldugunu sanmistim. Eger butceniz 7-8K arasi birseyse mutlaka PC'ye yonelin.

Bende öyle düşünüyorum bu mantıklı geldi zaten para artarsa PS4 alacağım o apayrı bir konu şu an RTX 2060 ya da 2070 alabilirm RAM sıkıntı değil zaten.

Tabii ki de XBOX: Game Pass, EA Access ile yüzlerce oyun oynama fırsatı, bilgisayardaki insanlarla crossover oynayabilme, PS'ninkinden daha iyi bir controllerı var, ONE X daha çok ileriye dönük yeni oyunlarda kasmaz.

Tabii ki de Xbox: Game Pass, EA Access ile yüzlerce oyun oynama fırsatı, bilgisayardaki insanlarla crossover oynayabilme, ps'ninkinden daha iyi bir Controllerı var, One X daha çok ileriye dönük yeni oyunlarda kasmaz.

Dediğin gibi Xbox gelişmiş bir konsol ancak oyunlarını PC dede oynayabiliyorum. Ve özel oyun sevdiğim için ben PS4 diyorum.

ps 4 mü xbox one s mi nintendo switch mi yoksa ipad 8. nesil veya ipad pro mu en az 3000 tl bütçem var kararsız kaldım can sıkıntısından patlamak üzereyim

Yeni konular

Geri
Yukarı