PS 4 Pro vs Xbox One X

Eternalist

Hectopat
Selamlar, donmadan ve bozulmadan uzun süre oynayabileceğim konsol arıyorum. PS4 özel oyunları gerçekten güzel Ghost of Tsushima, God of War,(pek beğenilmese de ben seviyorum) Days Gone bunlar sevdiğim oyunlar.

Öte yandan Xbox'ın da tasarımı ve Gamepad'i çok hoşuma gidiyor. Genel olarak aşağıda bıraktığım listedeki oyunları ve türevlerini oynayacağım. Ve arada kaldım. PS4 Pro'da çoğu oyun 30 FPS diye biliyorum bu beni geri çekiyor. Xbox hem işlemcisi falan daha iyi yeni konsolları saymazsak en iyi konsol şu an. Ama PS4'te de büyük çaplı oyunlar daha fazla ve ben böyle oyunları seviyorum. Konsolu MediaMarkt'tan alacağım ve ikisininde fiyatı aynı 5000 TL. Yeni konsolları bekleyeceğim tabii ki bütçem hangisine yeterse onu alırım. Belki series X'de alabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Oynayacağım oyunlar ;
Far Cry 5
Far Cry Primal
ASTRONEER
Dying Light
The Witcher® 3: Wild Hunt
Risk of Rain 2
No Man's Sky
Sea of Thieves
FOR HONOR™
Tom Clancy's Rainbow Six® Siege
Hunt: Showdown
Monster Hunter: World
DARK SOULS™ III
DOOM Eternal
Titanfall® 2
Cyberpunk 2077
Assassin's Creed® Origins
Assassin's Creed® Odyssey
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
STAR WARS™ Battlefront™ II
Battlefield™ 1
Sekiro™: Shadows Die Twice
Marvel's Avengers
Red Dead Redemption 2
STAR WARS Jedi: Fallen Order™
Battlefield™ V
Apex Legends™

Son düzenleme:
Selamlar, donmadan ve bozulmadan uzun süre oynayabileceğim konsol arıyorum. PS4 özel oyunları gerçekten güzel Ghost of Tsushima, God of War,(pek beğenilmese de ben seviyorum) Days Gone bunlar sevdiğim oyunlar.

Öte yandan Xbox'ın da tasarımı ve Gamepad'i çok hoşuma gidiyor. Genel olarak aşağıda bıraktığım listedeki oyunları ve türevlerini oynayacağım. Ve arada kaldım. PS4 Pro'da çoğu oyun 30 FPS diye biliyorum bu beni geri çekiyor. Xbox hem işlemcisi falan daha iyi yeni konsolları saymazsak en iyi konsol şu an. Ama PS4'te de büyük çaplı oyunlar daha fazla ve ben böyle oyunları seviyorum. Konsolu MediaMarkt'tan alacağım ve ikisininde fiyatı aynı 5000 TL. Yeni konsolları bekleyeceğim tabii ki bütçem hangisine yeterse onu alırım. Belki series X'de alabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

PS 4 5. yıldan itibaren sorun çıkarıyor, çok vaka gördüm. Xbox One X sizi 10 yıla kadar idare eder. Zaten X piyasanın en güçlü konsolu.

Hocam bu modelleri alacaksanız PS4 Pro öneririm çünkü Gamepad oyunların yanında sönük kalabilir ve Xbox donanım alanında kendini geliştirse de PS4’ün oyunları daha güzel. Bu arada ben 5000 TL’ye PS4 Pro ya da Xbox almazdım çünkü haketmiyorlar onun yerine PC toplayabilirsiniz ya da yeni konsolları bekleyebilirsiniz.

Normalde ben XBOX derim ama PS4'ün özel oyunları gayet kaliteli. O yüzden ben olsam PS4 alırdım sanırsam.

Hocam One X daha güçlü. Konsol oyunları genelde 30 FPS verir. PS tarafında ise özel oyunları var. PS 4 Pro ek olarak VR destekliyor.

Ben 5000 TL’ye asla PS4 Pro ya da Xbox almazdım alırsam da yeni serileri ya da PC alırdım çünkü ben aldığımda PS4 Pro 2700 TL’di. Ben kesinlikle önermiyorum yeni konsol ya da PC hariç asla haketmezler onun yerine PC alın yanına da Steam’den oyun doya doya oynayın ya da yeni konsol alın onlara da oyun alırsınız.

Ben 5000 TL’ye asla PS4 Pro ya da Xbox almazdım alırsam da yeni serileri ya da PC alırdım çünkü ben aldığımda PS4 Pro 2700 TL’di. Ben kesinlikle önermiyorum yeni konsol ya da PC hariç asla haketmezler onun yerine PC alın yanına da Steam’den oyun doya doya oynayın ya da yeni konsol alın onlara da oyun alırsınız.
haklısın ama elimde çok bir bütçe yok ben ileriye dönük oyunlar oynamak istiyorum,yani cyberpunk falan ileride çıkan oyunları oynamak istiyorum.Ve 5000 TL ile toplanan bir pc nin yeni nesil oyunları kaldıracağını düşünmüyorum

Geri
Yukarı