PS 5 sorunlu mu?

ARoolse

Hectopat
Merhabalar, PS5 almak istiyorum ancak internete baktığımda gamepadi çok çabuk bozuluyor fanları bozuluyor gibi yazılar gördüm. Söyledikleri kadar sorunlu mu ya da sorunlara rağmen almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen iyi güzel değer ver,yazılım sorunlarını gidereceklerdir,daha beta gibi.

Merhabalar, PS5 almak istiyorum ancak internete baktığımda gamepadi çok çabuk bozuluyor fanları bozuluyor gibi yazılar gördüm. Söyledikleri kadar sorunlu mu ya da sorunlara rağmen almaya değer mi?

Devrilince fanı bozuluyor vs. bunlar her şeyde olur. Yani kronik bozulma yok, kullanıma bağlı.

Dualsense'nin bozulma nedeninin tetik muhabbetini sürekli test etmeleri bence. Normalde bozulacağını sanmıyorum. Bozulursa da garantiye göndermeyi denersin. Düzgün kullanırsan sorun çıkarmaz hiçbir parçası.

Analoglarda sıkıntı olabiliyormuş. Fazla oyun oynayan bir oyuncuysanız titreşimi kapatmanızı öneririm. Sıkıntıya yol açtığını duydum çünkü.

Control oyununu oynayan arkadaşın bir sitemini de görmüştüm.
I can't take control in control game. :p

Bozulsa bile garanti diye bir şey var, ayrıca bu güne kadarki fat kasalarda hep bir sorun oluyordu genelde 1 yıl sonra falan başlıyor esas sorunlar bekleyip duruma göre al bence, zaten şu an almak için fazla sebep yok esas oyunlar iki yıl sonra gelmeye başlar.

Geri
Yukarı