PS 5 vs PS5 Pro

Mert481

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, PS 5 almayı düşünüyorum fakat daha önce hiç konsol almadım ve hep PC kullandım. O yüzden PlayStation konusunda fazla bir bilgim yok, PS 5 mi alsam PS 5 Pro mu? GTA 6 çıkarsa PS 5'e de çıkar mı ya da sadece PS 5 Pro'ya mı? Merak ediyorum. Ayrıca PS 5 Slim farkı ne? Yardımcı olursanız sevinirim, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 6 bütün PS5'lere çıkacak, adında anlayacağınız üzere hepsi birer PS5 biri Pro model olur daha güçlü olur biri Slim model olur daha hafif ve ince olur yine de PS5 ailesinden sayılırlar. Bir oyunu PS5 Pro modeline çıkarmak isteyen yapımcı bütün PS5'lere çıkarmak zorundalar. Ayrıca Pro model henüz çıkmadı ve görünürde pek de bir bilgi yok çoğu iddia. Fat PS5 ve PS5 Slim aynı performansı verecekler arada boyut, ağırlık ve küçük tasarım farkları var. Konsolu sıkça yanınızda seyahate götürmeyi düşünmüyorsanız Fat PS5 alabilirsiniz, aksi takdirde de daha hafif ve biraz daha küçük olduğundan PS5 Slim alabilirsiniz.

PS5 Slim PS5 standart CFI 12 serilerine göre 14 derece daha fazla ısınıyor. Bir ısınma sorunu var uzun vadede ne olur bilemeyiz daha yeni çıktı aralarındaki tek fark Slim daha küçük ve hafif ama ısınma sorunu var çünkü 1.3 kilogram soğutucu bloğu kaldırdılar gayet normal. Ama PS5 standart disk Edition ve digital Edition CFI 12 serisi de alabilirsin ben Slim almak yerine böyle yaptım. GTA 6 bütün PS5 cihazlara çıkacak. Ve performans modunda 60FPS oynanacak diye düşünüyorum. PS5 Pro çıkınca elimdeki yeni standart Edition'u satıp PS5 Pro'ya geçeceğim. Yetersiz olduğundan değil. Hem bütçem var hem de çıkalı 5 yılı aşkın süre geçtiği için 5 Pro çok çok bariz güçlü olacaktır diye bekleyeceğim çıkınca satacağım fiyatı çok düşen bir şey değil Xbox gibi değil PlayStation'lar. O yüzden alacağın satıcıdan CFI 12 serisi bir PS5 standart disk Edition'ya da digital Edition alabilirsin. Isınma sorununa kafan takılmayacaksa da direkt Slim alabilirsin.

GTA 6 bütün PS5'lere çıkacak, adında anlayacağınız üzere hepsi birer PS5 biri Pro model olur daha güçlü olur biri Slim model olur daha hafif ve ince olur yine de PS5 ailesinden sayılırlar. Bir oyunu PS5 Pro modeline çıkarmak isteyen yapımcı bütün PS5'lere çıkarmak zorundalar. Ayrıca Pro model henüz çıkmadı ve görünürde pek de bir bilgi yok çoğu iddia. Fat PS5 ve PS5 Slim aynı performansı verecekler arada boyut, ağırlık ve küçük tasarım farkları var. Konsolu sıkça yanınızda seyahate götürmeyi düşünmüyorsanız fat PS5 alabilirsiniz, aksi takdirde de daha hafif ve biraz daha küçük olduğundan PS5 Slim alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için teşekkürler hocam sanırım PS 5 fat alacağım evde dursun istiyorum arkadaşlar ile falan oynarım.

PS5 Slim PS5 standart CFI 12 serilerine göre 14 derece daha fazla ısınıyor. Bir ısınma sorunu var uzun vadede ne olur bilemeyiz daha yeni çıktı aralarındaki tek fark Slim daha küçük ve hafif ama ısınma sorunu var çünkü 1.3 kilogram soğutucu bloğu kaldırdılar gayet normal. Ama PS5 standart disk Edition ve digital Edition CFI 12 serisi de alabilirsin ben Slim almak yerine böyle yaptım. GTA 6 bütün PS5 cihazlara çıkacak. Ve performans modunda 60FPS oynanacak diye düşünüyorum. PS5 Pro çıkınca elimdeki yeni standart Edition'u satıp PS5 Pro'ya geçeceğim. Yetersiz olduğundan değil. Hem bütçem var hem de çıkalı 5 yılı aşkın süre geçtiği için 5 Pro çok çok bariz güçlü olacaktır diye bekleyeceğim çıkınca satacağım fiyatı çok düşen bir şey değil Xbox gibi değil PlayStation'lar. O yüzden alacağın satıcıdan CFI 12 serisi bir PS5 standart disk Edition'ya da digital Edition alabilirsin. Isınma sorununa kafan takılmayacaksa da direkt Slim alabilirsin.

Evde dursun istiyorum hocam sanrım PS 5 fat alacağım yardımınız için teşekkür ederim.

Detaylı bilgi için teşekkürler hocam sanırım PS 5 fat alacağım evde dursun istiyorum arkadaşlar ile falan oynarım.

Evde dursun istiyorum hocam sanrım PS 5 fat alacağım yardımınız için teşekkür ederim.

Ne gerek var dostum :D bir tane AliExpress'den PS5 taşıma çantası al her yere rahat rahat götürürsün setupunu tamamla sonra bunu al. Bak benim çanta bu setup da bu. Şehir dışı ünime bile götürüyorum yani sen düşün :D (fat kasa standart disk Edition hem de)
2.jpg
1.jpg

Arkadaşlar herkese merhaba, PS 5 almayı düşünüyorum fakat daha önce hiç konsol almadım ve hep PC kullandım. O yüzden PlayStation konusunda fazla bir bilgim yok, PS 5 mi alsam PS 5 Pro mu? GTA 6 çıkarsa PS 5'e de çıkar mı ya da sadece PS 5 Pro'ya mı? Merak ediyorum. Ayrıca PS 5 Slim farkı ne? Yardımcı olursanız sevinirim, iyi Sosyaller.
GTA 6 PS5'e gelecek. İddialara göre 2024 sonunda Pro modeli gösterilecekmiş. GTA 6 ile aynı anda çıkma ihtimalide var. Bütçeniz varsa ve bekleyebilirseniz Pro modeli alırsınız ama ben bekleyemem derseniz normal PS5 alın sonra Pro modeli çıkarsa satıp alırsınız.

GTA 6 PS5'e gelecek. İddialara göre 2024 sonunda Pro modeli gösterilecekmiş. GTA 6 ile aynı anda çıkma ihtimalide var. Bütçeniz varsa ve bekleyebilirseniz Pro modeli alırsınız ama ben bekleyemem derseniz normal PS5 alın sonra Pro modeli çıkarsa satıp alırsınız.

Mantıklı büyük ihtimal öyle yapacağım.

Geri
Yukarı