PS 5'te PS Plus almaya çalışırken "sonradan tekrar deneyiniz" hatası

Freezyf

Hectopat
İyi Sosyaller;
PlayStation 5'imde PS Plus almak istediğimde ödemeden sonra hata veriyor "tanımlanamayan hata sonradan tekrar deneyiniz" tarzı başka kartla denedim yine olmadı, sanal kart vs ile de denedim yine olmadı cüzdana para ekleyeyim dedim onda da hata verdi ekleyemedim. Adreste sorun olabilir diyecekseniz de mağazadan gayet girip normal parasını ödeyip oyunumu alabiliyorum hata vermiyor sadece PS Plus aboneliği satın alamıyorum.

Bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba?

Son düzenleme:
Ben de geçen gün aynı hatayla karşılaştım. İlk önce hesaba para ekleyip öyle almayı dener misin?
(Pardon denediğinizi görmemişim)

Son düzenleme:
1-2 saat sonra tekrar denemenizi öneririm. Bu aralar PS tarafında çok fazla olmaya başladı bu sorun.

Denedim hocam gene olmadı galiba sistemi tamamen kapatmışlar yaz indirimleri nedeniyle. Sonradan açarlar belki çünkü neredeyse 1 haftadır uğraşıyorum bu konu hakkında ama EA Play aboneliği vs. bile alınmıyor.

Kartla ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum. Nays ile oyun alabiliyorum fakat abonelik alamıyorum mesela. Çözüm olarak cihaz üzerinden bakiye ekliyorum. Uygulama üzerinden ekleyince yine hata veriyor. Encard ile her şeyi satın alabiliyorum onda hiç sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı