PS 5'te Türkçe yama kurulabilir mi?

Ooo sevindim umarım en yakın zamanda sahip olabiliriz isteyenler olarak. Sizlere de her şey için teşekkürler.

Uncharted nathan drake Collection, 4'te ve Uncharted kayıp Miras'ta Türkçe dublaj. Diğer dublaj oyunlarda rachet and clank 2016, infamous second son, infamous first Light'ta var. Ve Killzone'da var.Bildiklerim bunlar.
Ooo sevindim umarım en yakın zamanda sahip olabiliriz isteyenler olarak. Sizlere de her şey için teşekkürler.
TLOU 2 3-4 içinde 100-200 arasına düşer ancak.

Donanımhaber'de güzel bir Türkçe PS oyunları konusu var, Türkçe oyun oynamak isteyenlerin incelemesini öneririm.

Türkçe yama kurulmuyor yine de merak edenlere.. Sırf bu yüzden (Ve strateji oyunları için) PC toplamaya çalışıyorum :)

Merhaba. Ben birkaç ay içerisinde PS 5 almak istiyorum ama aklıma takılan bir konu var. Mâlum çoğu oyun yapımcısı Türkçe dil desteği vermiyor oyunlarına ve bende bu oyunları en net şekilde anlayarak oynamak istiyorum. PC üzerinde Red Dead Redemption 2 de Türkçe yama buldum bitirdim mesela ancak atıyorum PS 5 üzerinde God of War gibi bir oyunda bildiğim kadarıyla Türkçe dil desteği yok. Biz bu oyunlar için çalışacak Türkçe yama kurulumu yapabiliyor muyuz? Eğer yapabiliyorsun aydınlatır mısınız? Veya yapamıyorsak da nasıl bir öneri verirsiniz?

Yama için PS'nin kırık olması gerekir. Yama istiyorsanız PS3 mantıklı olacaktır. eski nesil oyunlara devam.

Geri
Yukarı