PS Classic ile PS Vita takas edilir mi?

PS Vita güzeldir, PS Classic ile takas etmeni çok öneririm. Ayrıca PS Vita'da PSP ve PS1 oyunlarını oynayabilirsin, zaten PS1 oyunlarını PS Vita'da oynayabildiğin için PS Classic gereksiz kalıyor.

PS Vitadaki en iyi oyun Persona 4 Golden'dır.

Ayrıca PS Classic berbat bir şey, PS1 görünümünde bir emülator kutusu, başka bir özelliği yok.

Çok iyi bir anlaşma. Ancak PS Vita'nın ikinci elinin değerlenmesinden sonra bir sorunu veya bir sıkıntısı olduğunu tahmin ediyorum. Kontrol etmek lazım.

Kontrol edeceğim zaten. Kendisi çok yakın bir arkadaşım. Yamuk yapacak birisi değil. Eğer sorun çıkarsa konuşur, hallederiz :) Cihazın dışında bir şey gözükmüyor. Gayet temiz cihaz. Gözle de göreceğim zaten.

Kontrol edeceğim zaten. Kendisi çok yakın bir arkadaşım. Yamuk yapacak birisi değil. Eğer sorun çıkarsa konuşur, hallederiz :) Cihazın dışında bir şey gözükmüyor. Gayet temiz cihaz. Gözle de göreceğim zaten.
Bilmiyorum. Gerisi sizi ilgilendirir. PS Vita'yı bu kadar ucuza veriyorsa ya piyasayı bilmiyordur veya PS VITA'nın öykünme kabiliyetlerinden habersizdir. Başka bir sebep göremiyorum. Son kararı siz vereceksiniz ancak PS VITA düzgünse kesinlikle çok karlı çıkacağınız bir anlaşma.

Bilmiyorum. Gerisi sizi ilgilendirir. PS Vita'yı bu kadar ucuza veriyorsa ya piyasayı bilmiyordur veya PS VITA'nın öykünme kabiliyetlerinden habersizdir. Başka bir sebep göremiyorum. Son kararı siz vereceksiniz ancak PS VITA düzgünse kesinlikle çok karlı çıkacağınız bir anlaşma.

Vermesinin sebebi PS1 çok seven birisi. Zaten PS Vita ile çok oynamamış. Hatta neredeyse dokunulmamış bile. PS1 deneyimlemek istiyor. Emülatör ile değil ama. (Teknik olarak bu da emülatör ama olsun :D )

Vermesinin sebebi PS1 çok seven birisi. Zaten PS Vita ile çok oynamamış. Hatta neredeyse dokunulmamış bile. PS1 deneyimlemek istiyor. Emülatör ile değil ama. (Teknik olarak bu da emülatör ama olsun :D )
Şimdiden hayırlı olsun. PS VITA'nın kendi oyunu az ancak çok büyük bir J-RPG koleksiyonu var. PS1 ve PSP öykünücüleri var. Çok büyük bir geliştirici kitlesi var ve her yeni gün başka yazılım hackları ve portları çıkıyor. Bunlara rağmen asla oyunsuz kalmazsınız diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı