PS Classic ile PS Vita takas edilir mi?

Şimdiden hayırlı olsun. PS VITA'nın kendi oyunu az ancak çok büyük bir J-RPG koleksiyonu var. PS1 ve PSP öykünücüleri var. Çok büyük bir geliştirici kitlesi var ve her yeni gün başka yazılım hackları ve portları çıkıyor. Bunlara rağmen asla oyunsuz kalmazsınız diye düşünüyorum.

İlk deneyeceğim oyun NFS: Most Wanted olacak sanırım. Gözüme bir güzel gözüktü. Gameboy SP'den sonra ilk handheld oyun konsolum olacak. Gözümüz gönlümüz açılsın yahu! :D

İlk deneyeceğim oyun NFS: Most Wanted olacak sanırım. Gözüme bir güzel gözüktü. Gameboy SP'den sonra ilk handheld oyun konsolum olacak. Gözümüz gönlümüz açılsın yahu! :D
Ben PS3'de oynamış ve çok sevmiştim ancak arcade bir oyun. Hikaye konusunda zayıf, oynanış konusunda çok bir şey sunmuyor ancak çok eğlenceli bir oyun. Sıkı NFS hayranlarını memnun etmeyen ancak arcade oyun sevenler için harika bir oyun.

Ben PS3'de oynamış ve çok sevmiştim ancak arcade bir oyun. Hikaye konusunda zayıf, oynanış konusunda çok bir şey sunmuyor ancak çok eğlenceli bir oyun. Sıkı NFS hayranlarını memnun etmeyen ancak arcade oyun sevenler için harika bir oyun.

Hocam aslında sadece oynamak için oynayacağım. Sıkıldım mı? Pat yeni oyuna. Öyle hikaye falan pek önemli dğeil benim için. Çerezlik oynayacağım. Oyun önerilerinize açığım. JRPG ile aram yoktur ama internetten hangi PS Vita Top oyunlar listesine baktıysam Persona 4 başı çekiyordu. Denenebilir.
Takası başarıyla yaptık. Aldım PS Vita’yı. Yanında da bir oyun vermişti arkadaş. Sorunsuz oynadım. Akşam da PKGj yükleyeceğim. Oyun önerilerinize açığım.

DEBCCBDB-F557-4044-8B1B-E8CF8A30EE7A.jpeg

@Cruslan

Son düzenleme:
@mustaine, hayırlı olsun. Persona 4, herkesin seveceği bir oyun değil. Sıra tabanlı dövüş sistemi ve uzun diyaloglar var. Bazı kişiler nefret ediyor, bazısı bayılıyor. PS Vita için birinci parti çok oyun yok. Yolda oynamak için Stardew Valley hoşunuza gidebilir. Yarış oyunu olarak NFS: Most Wanted var. God of War'ın 1 ve 2. oyunlarının remastered sürümleri var. Uncharted: Golden Abyss'de oynanabilir. Yanında hafıza kartı var mı?

@mustaine, hayırlı olsun. Persona 4, herkesin seveceği bir oyun değil. Sıra tabanlı dövüş sistemi ve uzun diyaloglar var. Bazı kişiler nefret ediyor, bazısı bayılıyor. PS Vita için birinci parti çok oyun yok. Yolda oynamak için Stardew Valley hoşunuza gidebilir. Yarış oyunu olarak NFS: Most Wanted var. God of War'ın 1 ve 2. oyunlarının remastered sürümleri var. Uncharted: Golden Abyss'de oynanabilir. Yanında hafıza kartı var mı?

Var. Kaç GB bakmadım ama en az 16 tahminimce. 32 GB SD Card var. Olmadı adaptörle falan hallederim. Stardew Valley PS Vita’da var mı? Hayranıyım o oyunun.

Edit: PKGj’de yokmuş. Nereden alabilirim? Sanırım PS4’ten alınca PS Vita’ya da geliyormuş. Emin değilim.

@mustaine, PKGj bir korsan oyun mağazası. Ayrıyeten yüklenmesi gerekiyor. Kurallar gereği bu konuda(korsan) yardımcı olamayacağım.

Bence sorun olmaz yardımcı olmanız. PS Vita oyunlarını bulmak zor. Şu anda piyasada olmayan oyunlar için korsan sıkıntı olmuyor. PS Store’da kapanmış gördüğüm ve duyduğum kadarıyla.

Geri
Yukarı