PS kolu PC'de çalışır mı?

OldSoil

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, PC için kol almayı düşünüyordum. PS3 kolları hem kaliteli hem uygun olduğunu gördüm, dönüştürücü vs ile PC için uyumlu hale getirebilir miyim? Her oyunda uyumlu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer orijinalse çeşitli programlar yardımıyla Bluetooth bile bağlarsınız, bende orijinal olmayan PS3 kolu var, kablo ile bağlayabiliyorum, orijinali bilemem, fakat girişmenizi tavsiye etmem, alacaksanız PC için olan kollardan alın.

Almışken normal PC kolu almanı öneririm. PS 3 kolu PC de çalışıyor ama aracı programlar ile calisiyor. Bu yüzden tavsiye etmem.

Arkadaşlar merhaba, PC için kol almayı düşünüyordum. PS3 kolları hem kaliteli hem uygun olduğunu gördüm, dönüştürücü vs ile PC için uyumlu hale getirebilir miyim? Her oyunda uyumlu olur mu?

Eğer her oyun desteklemiyorsa bile Xpadder programıyla kendiniz tuş/button ataması yapabilirsiniz.

Merhabalar evimde hem PS4 hem de masaüstü sistemim var PS4 kolu olan DS4'ü masaüstü sistemimde çalıştırabiliyorum. Ancak bir Bluetooth alıcıya ihtiyacınız olacak bilgisayarınız laptop ise sorun olmayacaktır anca masaüstü ise benim gibi bir alıcı ihtiyacınız var Aliexpress üzerinden aldığım ugreen marka adaptör ile kullanıyorum.
DS4Windows uygulamayı indirip buradan kol ile eşleşmeyi yapıp tuş ataması yapabilirsiniz.
DS4 kol üzerinde PS tuşuna uzun süre basılı tutup arka ışığı yanıp söner konumdayken programdan tanıtıp sorunsuz kullanabilirsiniz ancak her oyunda işe yaramıyor ben FIFA'da sorunsuz kullandım.
Logitech F710'da var ancak DS4 kol daha güzel çalıştığını söyliyebilirim.

Bu rehber de işinizi görecektir.

Merhabalar evimde hem ps4 hemde masaüstü sistemim var PS4 kolu olan DS4 ü masaüstü sistemimde çalıştırabiliyorum. Ancak bir bluetooth alıcıya ihtiyacınız olacak bilgisayarınız laptop ise sorun olmayacaktır anca masaüstü ise benim gibi bir alıcı ihtiyacınız var aliexpress üzerinden aldığım ugreen marka adaptör ile kullanıyorum.
DS4Windows uygulamayı indirip buradan kol ile eşleşmeyi yapıp tuş ataması yapabilirsiniz.
DS4 kol üzerinde ps tuşuna uzun süre basılı tutup arka ışığı yanıp söner konumdayken programdan tanıtıp sorunsuz kullanabilirsiniz ancak her oyunda işe yaramıyor ben FIFA da sorunsuz kullandım.
Logitech F710 da var ancak DS4 kol daha güzel çalıştığını söyliyebilirim.
İlla Bluetooth'a gerek yok. Kablo ile bağlanabilir.

o zaman kablosuz kol almanın ne anlamı var kablolu kol alsın daha ucuz
Ben hazırda PS4 kolu var sandım. Arkadaş PS3 kolu almaktan bahsetmiş. Konuyu okumamıştım.

Evet. Dediğiniz doğru. Kablosuz rahatlığı başka. Bende DS4'ü PC'de Bluetooth ile kullanıyorum. Kablosuz olarak çok daha rahat. Eğer sıfırdan kol alınacaksa PS3 kolu yerine Logitech bakın. Bütçe varsa Xbox One S kolu alın. (konu sahibi arkadaş.) Xbox kolu PC'de çok daha verimli çalışıyor.

Düzenleme: PS3 kolu yerine Xbox 360 kolunu tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı