PS4 Kolu PC'de çalışır mı ?

Rehberde hızı Xbox 'la yarışamayacak şekilde diyor. Ancak gerçekten pc'de PS4 kolunu oynarken keyifli verim alamayacakmıyız? Şimdi almaya gideceğimde yardımcı olabilir misiniz?

Rehberde hızı Xbox 'la yarışamayacak şekilde diyor. Ancak gerçekten pc'de PS4 kolunu oynarken keyifli verim alamayacakmıyız? Şimdi almaya gideceğimde yardımcı olabilir misiniz?
PS4 keyfini alamıyorsun. Ne PS4'te ki tepki süresi oluyor ne de hassaslığı. Kendim kullandım da biliyorum.

Ben X1 Controller veya F710 alırdım.
Sadece bilgisayarda kullanmak için kol alıcaksan Dualshock4 yerine XBOX ONE Controller al bencede.
Usa malları almak istemiyorum. (Logi, xbox v.s) Hayır; Ps4 dualshock4 olsa alacağım hemde hemen. Ama Oyunların genelinde iyi-hızlı çalışırmı? Bunu bilmiyorum. Yada dediğim kontorland (Kablosuz alınır mı? ) Gönlüm PS4'ten yana... Ama hızlı da olmazsa olmaz. Araba sürerken ufak manevra yapamazsak kıymeti olmaz zaten...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı