PS mi PC mi?

Hiç PlayStation sahibi olmadım bunu belirteyim. Bu yüzden her ikisini de kullananlara sormak istiyorum. Hangisi daha avantajlı? Tamam şimdi PlayStation'da FIFA oynamanın zevki daha ayrı ama zannedersem PlayStation için oyun fiyatları daha çok artıyor. Ya da PlayStation'da oyuna Türkçe yama yapılmıyormuş, kırdırmak gerekiyormuş.
PC’ye kol tak aynı pleysteyşın. (!)

Bana göre rahatlık meselesi tak/indir oyna çalışmama gibi sorunu yok, daha entegre bir platform PS4'e kadar hepsi mevcut bende ama birdaha alır mısın desen almam çünkü gerek yok Türkiye'de.

Hiç PlayStation sahibi olmadım bunu belirteyim. Bu yüzden her ikisini de kullananlara sormak istiyorum. Hangisi daha avantajlı? Tamam şimdi PlayStation'da FIFA oynamanın zevki daha ayrı ama zannedersem PlayStation için oyun fiyatları daha çok artıyor. Ya da PlayStation'da oyuna Türkçe yama yapılmıyormuş, kırdırmak gerekiyormuş.

Fiyatlar artıyor Xbox'da Gamepass var en azından Ps'in üyeliği çok yetmiyor bir de okul iş vesaire için PC daha avantajlı.

PC diyenleri anlayamıyorum şu anda 6000TL'lik sistem beni 10 yıl oyunlarda yüksek ayarlarda götürecek mi hayır bu yüzden konsollar bir adım daha öndedir teşekkürler.

Geri
Yukarı