PS Plus aboneliğine zam mı gelecek?

Zam gelmeyenler de Yaz indirimi sebebiyle indirimde olanlar zaten. Gerçi Last of Us Part 1'in indirimi bitmesine rağmen zam gelmemiş ama diğerleri zamlanırken ona da zam gelmesi olası.

En basitinden PS Store'da AC Valhalla'nın indirimde olmayan Ragnarok Edition'ı 1300TL olurken sırf indirimde diye Complete Edition 975TL(Şu anki indirimsiz fiyat). Halbuki yurt dışında Ragnarok Edition 100 dolar, Complete Edition 140 dolar. Sırf indirimli oyunlara zam yapmıyorlar diye adamlarda 40 dolar daha pahalı olan sürümler Türkiye'de 325TL daha ucuz oluyor şu anda. O yüzden @Petri hocam indirimde alacağınız bir şey varsa alın.
Anlıyorum, sabah (umarım çok geç olmaz 😀) ben yeniden bir bakayım mağazaya.

Gerçi Last of Us Part 1'in indirimi bitmesine rağmen zam gelmemiş ama diğerleri zamlanırken ona da zam gelmesi olası.
Çoğu oyuna zaten zam gelmesi kaçınılmaz hocam :D. Steam'de Dark Souls'lar vs. ta senenin başında zamlandı, PlayStation tarafının iyi bile dayandığını düşünüyorum. Exclusive'lerin fiyatı 3 katına çıksa haklarıdır yani (ki 3 katına çıkacak gibi de duruyor).

Çoğu oyuna zaten zam gelmesi kaçınılmaz hocam :D. Steam'de Dark Souls'lar vs. ta senenin başında zamlandı, PlayStation tarafının iyi bile dayandığını düşünüyorum. Exclusive'lerin fiyatı 3 katına çıksa haklarıdır yani (ki 3 katına çıkacak gibi de duruyor).
Eskiden Playstation senede 4-5 kere zam yapardı ve bunlar saçma zamlar olurdu. Mesela bir ara zam geldikten sonra Far Cry 5, Far Cry 6'dan daha pahalıydı. Eski oyunların yeni oyunlardan daha pahalı olduğu dönemler bile gördü konsol oyuncuları. Ondan sonra uzun bir sessizlik yaşandı. Şimdi o sessizlik yine kırıldı.
Anlıyorum, sabah (umarım çok geç olmaz 😀) ben yeniden bir bakayım mağazaya.
İndirimler 17 Ağustos'ta bitiyor. Eğer sonradan indirimli oyunlara zam yapma kararı almazlarsa 17 Ağustos'a kadar süreniz var.

Eskiden Playstation senede 4-5 kere zam yapardı ve bunlar saçma zamlar olurdu. Mesela bir ara zam geldikten sonra Far Cry 5, Far Cry 6'dan daha pahalıydı. Eski oyunların yeni oyunlardan daha pahalı olduğu dönemler bile gördü konsol oyuncuları. Ondan sonra uzun bir sessizlik yaşandı. Şimdi o sessizlik yine kırıldı.

İndirimler 17 Ağustos'ta bitiyor. Eğer sonradan indirimli oyunlara zam yapma kararı almazlarsa 17 Ağustos'a kadar süreniz var.
O zaman büyük ihtimalle zamlar 17 Ağustos’tan sonra gelecektir.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Geri
Yukarı