PS Plus hakkında sorular

ayberk123717

Decapat
Daha fazla  
PS Plus hakkında bir şey sormak istioyrum. Mesela yeni bir oyun geldi PS Plus'a bir süre sonra o oyun kalkabilir mi yoksa kalıcı olarak PS Plus da kalıyor mu? Bir de PS Plus alsak hep devam ettirsek PS plus'a dahil olan oyunları oynayabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS Plus hakkında bir şey sormak istioyrum. Mesela yeni bir oyun geldi PS Plus'a bir süre sonra o oyun kalkabilir mi yoksa kalıcı olarak PS Plus da kalıyor mu? Bir de PS Plus alsak hep devam ettirsek PS plus'a dahil olan oyunları oynayabiliyor muyuz?
Ps plusta aylık olarak verilen oyunlar oluyor. Onları 1 ay içinde alman gerekiyor alamazsan gidiyor o oyunlar. Bir de plus extra ve deluxe var onların kalkma ihtimali oluyor, hangilerinin kalkacağı önceden haber veriliyor. Üyeliğini devam ettirdikce o oyunlari istediğin kadar oynayabilirsin.

PS Plus hakkında bir şey sormak istioyrum. Mesela yeni bir oyun geldi PS Plus'a bir süre sonra o oyun kalkabilir mi yoksa kalıcı olarak PS Plus da kalıyor mu? Bir de PS Plus alsak hep devam ettirsek PS Plus'a dahil olan oyunları oynayabiliyor muyuz?

Her ay aylık oyunlar adında 3 tane oyun geliyor. Onları kütüphanene ekleyince Plus aboneliğin devam ettiği sürece istediğin zaman oynarsın. Bir de aylık olarak Plus kütüphanesine birçok oyun ekleniyor bazı oyunlar çok uzun süre kalır, bazıları 1 ay bile kalmayabilir.

Ps plusta aylık olarak verilen oyunlar oluyor. Onları 1 ay içinde alman gerekiyor alamazsan gidiyor o oyunlar. Bir de plus extra ve deluxe var onların kalkma ihtimali oluyor, hangilerinin kalkacağı önceden haber veriliyor. Üyeliğini devam ettirdikce o oyunlari istediğin kadar oynayabilirsin.
Bu arada aylık oyunlari hesabına ekledikten sonra onlar plus üyeliğin oldukça kullanılabilir. Extra ve deluxe oyunlari kaldırılmazsa onları da istediğin kadar oynarsın.

Diyelim 1 ay almadık PS Plus üyeliğini sonrasında alsak hala PS Plus kütüphanemde duruyor mu teşekkürler.
Aylık oyunlar bu şekilde kalmıyordu diye biliyorum yanlış da biliyor olabilirim fakat oyun kataloğundan indirilenler kalıyor. Mesela geçen yaz kataloktan Ghost of Tsushima indirmiştim fakat Ps plus aboneliği bittiğinden oyun yarım kalmıştı. Bu yaz yeniden Ps plus aldım ve hem tekrar oynayıp bitirebildim hem de buluttan eski kayıtlarımı yükleyebildim.

Aylık oyunlar bu şekilde kalmıyordu diye biliyorum yanlış da biliyor olabilirim fakat oyun kataloğundan indirilenler kalıyor. Mesela geçen yaz kataloktan Ghost of Tsushima indirmiştim fakat Ps plus aboneliği bittiğinden oyun yarım kalmıştı. Bu yaz yeniden Ps plus aldım ve hem tekrar oynayıp bitirebildim hem de buluttan eski kayıtlarımı yükleyebildim.
Katalogdakiler için geçerli, aylık oyunları diyelim zamanında kütüphanene ekleyemedin. Oynamazsın o oyunu bir daha verilmedikçe. Katalogdakiler duruyor ama aralarındaki anlaşmaya bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı