PS Plus mevcut aboneliklere zam geçerli olacak mı?

shyzeq

Hectopat
Şu an aylık PS Plus Deluxe aboneliğim var ve 70TL ödüyorum ama biliyorsunuz ki yakın zamanda fiyatları zamlandı, ama PlayStation'un sitesinde şöyle bir yazı gördüm. "PS Plus, düzenli abonelik ücreti olan sürekli bir aboneliktir. Abonelik iptal edilene kadar satın alma sırasında seçtiğiniz sıklıkla otomatik olarak o tarihteki PS Store fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Tüm koşullar geçerlidir." sanırsam aboneliği mi iptal etmezsem eski fiyatı mı ödeyeceğim?

Anladığım kadarıyla aylık abonelik aldıysanız sonraki ay fiyat değiştiyse o fiyatı alacak. Yani ödenmiş bir şeyin fiyatı artacak bir durum yok gibi.

Şu an aylık PS Plus Deluxe aboneliğim var ve 70TL ödüyorum ama biliyorsunuz ki yakın zamanda fiyatları zamlandı, ama PlayStation'un sitesinde şöyle bir yazı gördüm. "PS Plus, düzenli abonelik ücreti olan sürekli bir aboneliktir. Abonelik iptal edilene kadar satın alma sırasında seçtiğiniz sıklıkla otomatik olarak o tarihteki PS Store fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Tüm koşullar geçerlidir." sanırsam aboneliği mi iptal etmezsem eski fiyatı mı ödeyeceğim?
Hayır, o yazının anlamı; Aboneliğiniz boyunca herhangi bir fiyat değişiminden sorumlu tutulmazsınız. Yani siz 70 TL aylık ödediniz ve ödedikten sonra fiyatlar güncellendi. Aboneliğiniz o ay sonlanana kadar sizden ekstra bir ödeme talep edilmeyecek anlamına geliyor. O yüzden PS sahipleri tüm bütçelerini alabildikleri kadar PS Plus almaya zorlasınlar. Sanırım sınırlama varmış 2025'e kadar üyelik alınabiliniyormuş. 2 yıl 2 yıldır. Direkt 2 yıllık üyelik alabiliyorsanız alın sonra almak pek mümkün olmayabilir bu fiyat politikasında.

Bu aydan itibaren geçerli mi hocam? Şuan abonelik kısmında 70TL çekeceği yazıyor.
Aboneliğiniz ne zaman biterse o zaman 305 TL ödeyeceksiniz anında çeker ama 1 gün önceden iptal ederseniz sorun olmaz.

2 yıl 2 yıldır. Direkt 2 yıllık üyelik alabiliyorsanız alın sonra almak pek mümkün olmayabilir bu fiyat politikasında.
Zam geldi zaten niye alsın ki??

Aboneliiğinizin süresi bitiminde yenilemek isterseniz zamlanmış fiyat üzerinden fiyatlandıralacaksınız. Aynı şekilde yenilemek istediğinizde de zamlı fiyat olarak yansıtılacaktır.

Aa çok pardon ben henüz zamlar yansımadı sanıyordum..
Yansıdı çoktan burdan bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı