PS spartacus Game Pass tarzı platform geliyor

TnawTheAnubis67

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bildiğimiz üzere Xbox dün muazzam bir satın alım gerçekleştirdi. PlayStation'a da yeni bir sistem geliyor. Kod adı spartacus olan bu sistemin içinde üç farklı paket bulunacak.

1. paket PS Plus ve aylık bedava oyunlardan oluşan PS Now'u barındıracak sabit bir paket olacak.
  2. paket Game Pass benzeri bir oyun kütüphanesine sahip olacak.
  3. paket 1 ve 2. paketleri getirmekle beraber PSP, PS1, PS2, PS3 geriye dönük oyun kütüphanesini getirmeyi amaçlıyor.
Ayrıca paket bu sonbaharda oyunculara sunulacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Ben PS4 oyuncusu olarak çok geç kaldıklarını düşünüyorum. Fakat bir nebze iyi oldu çünkü bu paketler ülkemizdeki oyun fiyatlarından dolayı ilaç gibi gelebilir.

Bana göre Sony Game Pass'e rakip bir sistem çıkarmak için çok geç kaldı yakın zaman da Activision Blizzard oyunları da Game Pass'e eklenirse Sony'nin işi çok daha zor olur

TR'ye fiyat yapılandırması ile gelirse tutulur. Dünyada zaten tutulur.

Dediğiniz gibi çok geç kalınmış bir haber. Ancak zararından neresinden dönersek kardır. Zaten çıktıktan sonra hemen TR'ye gelirse oyuncular adapte olur.

Tam olarak ne ekstrası var bu sistemin PS Now'ın üstüne? Zaten kütüphane sistemleri var, hadi bir de eklenen oyun sayısını Gamepass gibi arttırsınlar. Gamepass'in asıl olayı Microsoft'tan gelen oyunların D1 sisteme eklenmesi, Sony bunu yapacak mı ya da yapabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı