PS Vita için PS Plus üyeliği gerekir mi ?

emirhano792

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar, ben PS Vita almak istiyorum. Fakat ben artı ve eksilerini öğrenmek istiyorum ve PS Vita oyunları kredi kartı ile alınıyormuş benim ailemde kredi kartı kullanan yok 2. Sorum şu ben ininal kart ile PS Vitadan oyun alabilir miyim 3. ve son sorum PS Vita alırken veya kullanırken PS Plus üyeliği gerekir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle ininal kartı kullanabilmen gerekir Fakat şöyle bir şey var ki PS Vita ya internetten oyun alacaksan kendisine özel hafıza kartına ihtiyacın var,ve 4gbı 100₺.Diğer hiçbir hafıza kartı kullanılamıyor.O yüzden şahsen ben almanı önermem.Fakat internetten indirmeyeceksen sorun olmaz bu.Ve hayır,Ps Plus üyeliği zorunlu değil,sadece normal PSdaki gibi belli oyunların online nına istiyor galiba.hafıza kartı sorun olmaz kutulu oyun alırım diyorsan sıkıntı yok,faka internetten alcaksan hiç bulaşma.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı