PS Vita turuncu ışık yanıp sönüyor

3.65 sürümde şuan hafıza kartını çıkarıp format atmayı denedim olmadı 3.73e yükseltmeyi denedim 3.73e güncellesem pcye bağlayıp henkaku kurabilirdim. 3.65 sürümde onu nasıl silebilirim ?

3.65 sürümde şuan hafıza kartını çıkarıp format atmayı denedim olmadı 3.73e yükseltmeyi denedim 3.73e güncellesem pcye bağlayıp henkaku kurabilirdim. 3.65 sürümde onu nasıl silebilirim ?
O kadarını bilmiyorum valla. Birkaç oyunum var oynayıp geçiyordum, yıllarda başka şehirde aklıma bile gelmiyor. :)

3.65 sürümde şu an hafıza kartını çıkarıp format atmayı denedim olmadı 3.73e yükseltmeyi denedim 3.73e güncellesem PC'ye bağlayıp henkaku kurabilirdim. 3.65 sürümde onu nasıl silebilirim?

Hocam eskiden PSP'lerde Jailbreak sistemi restart ettikten sonra gidiyordu, PS vitada aynı durum söz konusu olabilir mi?

Hocam eskiden PSP'lerde Jailbreak sistemi restart ettikten sonra gidiyordu, PS vitada aynı durum söz konusu olabilir mi?
kalıcıydı geçen gün açtığımda açıldı kartı da okudu sıkıntısı yoktu ama oyun kurup silemedim o yüzden bi format atayım dedim daha kötü oldu bi çaresini bulurum deneyerek

Geri
Yukarı