PS Vita veya PSP alınır mı?

LastWorld41

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Ps Vita alınır mı? Oyunların grafiğinde değişme olur mu? Fifa 15 PS Vitaya gelecek mi? Ayrıca PSP alınır mı? Oyun çıkıyor mu? En iyi oyunu hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun konusunda fazla kısır değil. Sizin için herşey aynı. Ps4 mü alıyım Xbox One mı sen pc al, iphone mu Samsung mu sen pc al. Bende pc yi cok kullanırım ama lütfen kullanmadığınız bir cihaz hakkında kısır tabiri kullanmayın. Şahsen benim 64Gb boyutunda iki adet oyunlarla dolu kartım var.

Hocam hemşeriyiz yapmayın etmeyin, bütün herkes bu konuda isyan ederken sizin bunu demeniz biraz değişik. Konsola bi' oyun çıkıyor ama hangi oyun çıkacak olsa da herkes umutlanıyor sonunda yeni bi' seri geliyor diye ama boş umutlar bunlar.

Bunu ben size demedim kırdıysam özür dilerim:( Bana Vita almadan, ps4 ü almadan önce herkes bunu dedi o yüzden biraz isyan ettin fazla dolmuşum:) Ve evet bazı seriler cok boş.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı