PSP veya PS Vita alınır mı?

Memolii7

Hectopat
Bu iki modelden biri alınır mı? Alınırsa hangisi alınır? Çocukluktan beri hayalim tuvalette konsol oynamaktı. :D Nintendo'ya bütçem yetmiyor, ben de bunlara bakayım dedim, hem eski aletleri seviyorum.

Tabii ki alınır içinde Yu-Gi-Oh Tabforce, GOW Ghost of Sparta, GOW Chains of Olympus ve birçok güzel oyun var, PSP almanı tavsiye ederim

Uzun zaman olduğu için gerçekten kaliteli olan bazı oyunları unutmuşum; AC: Bloodlines, WWE Smackdown, Pes13 Fifa2014 oyunlarıda var

God of War Ghost of sparta ve chains of olympus oynarken insan bir kendinden geçiyor ayrı bir zevki var anlatılmaz yaşanır PSP'lerde en seveceğiniz özellik asla performans düşüşü olmuyor.

NFS Carbon, kabiliyetin varsa benim gibi 2M pointslik drift atarsın.;)
Almaya değer.

God of War Ghost of sparta ve chains of olympus oynarken insan bir kendinden geçiyor ayrı bir zevki var anlatılmaz yaşanır PSP'lerde en seveceğiniz özellik asla performans düşüşü olmuyor.
Ghost of Spartada Thanatos dövüşünü her zaman sevmişimdir ve oyunun bütün bölümlerinin gerçekten ayrı bi zevki var, Chains of Olympusta ise Persephone hamlelerini sevmediğim bir boss olsada o oyununda atmosferi gerçekten ayrı. Şimdi tekrardan PSP alasım geldi 😅

Ghost of spartada thanatos dövüşünü her zaman sevmişimdir ve oyunun bütün bölümlerinin gerçekten ayrı bir zevki var, chains of olympusta ise persephone hamlelerini sevmediğim bir boss olsa da o oyununda atmosferi gerçekten ayrı. Şimdi tekrardan PSP alasım geldi 😅

Hocam thanatos dediniz deimosu kaybettiğimiz sahne aklıma geldi tam kavuştular ama kardeşimiz Allahına kavuştu :(

Geri
Yukarı