PS1 alınır mı?

Onun yerine biraz daha para biriktirip 2.el PS3 veya Xbox 360'e kasa alabilirsin.

360'e kasa alabilirsin detayı güzel olmuş.
Bende biraz masraf edip PS 1 ve PS 2 almayı düşünüyorum pek etik gelmeyebilir size ama çip taktırıp crash oynarım.

Arkadaşım orijinal oyun var deyince delirdim bir anlık. Oyunlar konsoldan pahalı.

Çalışıyorsa alınır bende de var bir tane. Sırf koleksiyon değer yeteri, bendeki SCPH-9002 olanı onunkine de bak bakalım neymiş. 9001 hatırladığım kadarıyla ilk üretimdi. PC'den kendin bile oyunlarını indirip bir yerde CD'ye yazdırırsın.
Hocam oluyor mu bu? Bende var ama oyunlarım kısıtlı. Normal CD'lere yazdırıp oynayabiliyor muyuz?

Hocam oluyor mu bu? Bende var ama oyunlarım kısıtlı. Normal CD'lere yazdırıp oynayabiliyor muyuz?

Ben Dino Crisis 1 ve 2 oyunlarını PC için indirmiştim, baktığım sitelerde PS1 için de dosyası bulunuyordu örneğin. Eminim çoğu oyunu bulursun Google'da PS1, PSX iso diye aratman yeterli.

Çalışıyorsa alınır bende de var bir tane. Sırf koleksiyon değer yeteri, bendeki SCPH-9002 olanı onunkine de bak bakalım neymiş. 9001 hatırladığım kadarıyla ilk üretimdi. PC'den kendin bile oyunlarını indirip bir yerde CD'ye yazdırırsın.

Yarın onla görüşeceğim. Eğer ilk üretimse zaten hemen alacağım. Zaten çok temizmiş depoda kaldığı için kala gri renkteymiş.
PS1 yerine PS2 almak daha iyi bence. PS1 artık oynanmaz.

Arkadaşım oyunları vereceğim deyince alma kararı aldım. Oyunlar 700 TL civarı.

@hawtsauce güzel alet bulmuşsun. Çok zevkli oyunları da var, bu benim favorilerimdendi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@hawtsauce güzel alet bulmuşsun. Çok zevkli oyunları da var, bu benim favorilerimdendi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Nedense oyun çok hoş geldi :D

Bir ara kuzenimde bu oyun vardı. Hayatımda oynadığım en iyi oyundu bu.

Geri
Yukarı