PS2 alınır mı?

Koleksiyonluk veya nostalji olarak alınır. Ama oyun oynayacağım diye düşünmeyin, eskileri yad ediyorum diye düşünün.

Son düzenleme:
PS2 oyunlarına bir bak bolca vakit geçirebileceğin oyunlar varsa neden alınmasın. Ayrıca emulatör falan fiziken PlayStation'ın yerini tutmaz. PlayStation almanın ne mantığı kaldı o zaman PC'den oynuyor yine.

Seveni alır. Güzel oyunları var kendilerinin.

Ortalama bir PC ya ad laptop var ise Bluetooth kol alıp televizyondan oynayın. Şahsen ben sırf bunu yapmak için kol alacağım benim külüstüre.

PS 2'yi emülatör de oynamak mı işkence God of War deneyin bakalım nasıl çalışr 4 GB RAM 1 GB ekran kartı ile oynadım Resident Evil sorunsuz çalışır çünkü geriye dönük yani oyun geri kapılara geliyor king kong mesela dinazorlara geldimi nasıl kasar PC de PS 2 oynamak çok zor.

Alınır hocam alınır. Hele ki o dönemi kaçırdıysanız, exclusive oyunlarını oynayamadıysanız her türlü alınır, keyifli keyifli oynanır. PS2'nin açılış ekranı bile yeter alınması için. Bir de temiz bakar, iyi kullanırsanız cihazı ileride çok daha yüksel fiyatlara satabilirsiniz.

PS 2'yi emülatör de oynamak mı işkence God of War deneyin bakalım nasıl çalışr 4 GB RAM 1 GB ekran kartı ile oynadım Resident Evil sorunsuz çalışır çünkü geriye dönük yani oyun geri kapılara geliyor king kong mesela dinazorlara geldimi nasıl kasar PC de PS 2 oynamak çok zor.
Hocam bilgisayarımda harici bir ekran kartı yok, iris xe ile GoW2yi 2.5 kat upscale ederek oynuyorum.

Hocam bilgisayarımda harici bir ekran kartı yok, iris xe ile GoW2yi 2.5 kat upscale ederek oynuyorum.
Technopata öncelikle saygılar teşekkür ederim yazım hatası düzeltildi işareti var çok güzel olmuş ustam onu bilmiyorum ama PS 2 oyunları PC de oymak çok zor kasıyor PS 2 alınır mı evet alınır düşünmeden 11 bin oyunu var gelmiş geçmiş en çok satan konsolu PS 2 süper Nintendo Game boy advance sega master Sega Genesis ile toplam hddmde 5 bini aşkın oyun var çok güzel eski anılar Yenileniyor eski günler ne güzeldi be

Yeni konular

Geri
Yukarı