PS2 Port Dönüştürücü Sorunu

HeilLife

Hectopat
Merhaba arkadaşlar 5 gün önce PS2 dönüştürücü sipariş verdim dün kargo ile elime ulaştı. Bende sabırsızlıkla denemek için hemen bilgisayarı açtım ve klavyeyi taktım. Bilgisayar klavyeyi sorunsuz gördü ve gayet güzel çalışıyordu. Denemek için bir not defteri açtım ve tüm tuşlara sırası ile bastım. Tuşlar sorunsuz çalışıyordu ancak yukarıdaki ses açma tuşu ve diğer medya seçenekleri farklı tuşlar olarak çalışıyordu ve fazla önemsemedim. Daha sonra oyun oynamak üzre CS:GO'yu açtım ve oyuna girdim. Oyuna girdikten sonra gereksiz yere yön tuşlarında iki tuşa aynı anda bastığımda bir tuştan elimi çekince karakterim duruyordu. Bende farklı oyunda denedim yine aynı sorun oldu yani kesilme oluyor. Şu anki PS2 girişli klavyemi eski bilgisayarımda oyunlar oynarken böyle problemler yaşamadım ancak laptopta böyle sorunlar yaşıyorum.

Bir çözümü var mı arkadaşlar? Araştırma yaptım ancak bu konu ile ilgili internette bir şey bulamadım. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.
Halen bir çözüm bulamadım :(

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı