PS3 12 GB vs. 500 GB SSD

NAND çipi, aslında RAM'de de kullanıyor. Yani depolama hafızasının ta kendisi.

Sony, tüm üretim maliyetlerini en aza çekmek için Harddisksiz modelini çıkardı. SSD olayı yanlış. Yani içinde bir SSD takılı değil. Sadece anakartta 12 GB bir bellek var, öyle düşün. Sen kendin ucuza bir HDD alıp takabilirsin. Bu 12GB olan Süper Slim'in olayı ucuz olması.

12'lik ile 500'lük arasında fark sadece depolama.

NAND çipi, aslında RAM'de de kullanıyor. Yani depolama hafızasının ta kendisi.

Sony, tüm üretim maliyetlerini en aza çekmek için Harddisksiz modelini çıkardı. SSD olayı yanlış. Yani içinde bir SSD takılı değil. Sadece anakartta 12 GB bir bellek var, öyle düşün. Sen kendin ucuza bir HDD alıp takabilirsin. Bu 12GB olan Süper Slim'in olayı ucuz olması.

12'lik ile 500'lük arasında fark sadece depolama.
İşime yarayacak ortalama bir HDD ne kadardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam cihazı kırdıracak iseniz 12GB SSD versiyonunu tavsiye etmem çünkü içine oyun çok az hatta bazı oyunlar hiç sığmıyor otomatikmen jailbreak veya sanal oyun imkanınız tükeniyor ama orjinal kutulu oyun kullanırım diyorsanız 12 GB SSD alın.

Hocam cihazı kırdıracak iseniz 12GB SSD versiyonunu tavsiye etmem çünkü içine oyun çok az hatta bazı oyunlar hiç sığmıyor otomatikmen jailbreak veya sanal oyun imkanınız tükeniyor ama orjinal kutulu oyun kullanırım diyorsanız 12 GB SSD alın.
Ps3 temiz oyunlar sorunsuz - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 577669902
Bu ürünü almayı düşünüyorum. Fakat kırılmış bir cihaz almamı önerenler var kafam karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı