PS3 açılırken sarı ışık yanıp sönüyor

Termal macun termal ped bakımı yanında silgi modu yapılması tarafyarıyım. Benin fat kasada sıcaklık 20 derece azaldı.

Ps3 (süperslim hariç) sisteminde ısınma ses sorunu olanlara tavsiye ederim

Webman yerine Multiman + TempMON öneririm.
Sarı ışık donanım arızası işareti. Ama sorun yoksa yazılımsal. Sende bir şey yok diyorsun. Demek ki yazılımsal. Sorunu da çözmüşsün. Buna sevindim.

Elindeki kasa en az 10 yıllık. Müsait bir zamanda konsolun macun ve termal pedlerini yenile. Tozlarını temizleyin. Cihazın ömrüne ömür katarsın.
Sağolun hocam önerilerinizi uygulayacağım.

Ylod hatası almışsınız yani işlemci hatası tamiri var ama masrafa değer mi bilmem.

WebMAN yerine MultiMAN + TempMON öneririm.
Sarı ışık donanım arızası işareti. Ama sorun yoksa yazılımsal. Sende bir şey yok diyorsun. Demek ki yazılımsal. Sorunu da çözmüşsün. Buna sevindim.

Elindeki kasa en az 10 yıllık. Müsait bir zamanda konsolun macun ve termal pedlerini yenile. Tozlarını temizleyin. Cihazın ömrüne ömür katarsın.
Düzgün kullanıldığında WebMAN çok işe yarar bir araç.

Düzgün kullanıldığında WebMAN çok işe yarar bir araç.
Bir çok özelliği kendi içine almış, FTP falan her şeyi var. Ama ben kullanamadım. O yüzden Multiman + TempMON tavsiye ettim. Zaten fark yok şu 2 programın.

Bir çok özelliği kendi içine almış, FTP falan her şeyi var. Ama ben kullanamadım. O yüzden Multiman + TempMON tavsiye ettim. Zaten fark yok şu 2 programın.
Çok sakat bir uygulama. Iki kere konsolumdaki oyunları tamamen silmek zorunda kaldım. Fakat öğrendim.

Arkadaşlar bende yeni aldım ps3 süper slim oynarken bunda bi sarı ışık yanıp sönüyo ama ne ışığı o arızamı var acaba

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210126-212050.png
    Screenshot_20210126-212050.png
    283,5 KB · Görüntüleme: 108

Yeni konular

Geri
Yukarı