Ps3 Alacağım Önerileriniz Ve Düşünceleriniz Nelerdir?

Ps3 kullanacaksan sadece çok bir sorun yaşamazsın.
Evet sadece ps3 oynucam şuan intarnete baktım herkes ps3 televizyon önerisinde 1920x1080 Çözünürlükte tv önermiş zaten yarın oynamak için değilde televizyonu test etmek için ps3 kafesine gidiceğim. Beğenirsem hemen sipariş veririm.

Ne alakası var piksel piksel gözükmeyle ? İsterse 55'' TV Alsın 1080p'de asla pikseller gözükmez .
Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım .
4K Ekran PS3'ü bırak PS4 için bile gereksiz .

Sadece pes serisi için ps3 alıcaksanız almaya değmez. PS4 alın kafanız rahat etsin. Ps3 para vermek hata olur. Yani paranızı sokağa atmış olursunuz. Benim tercih PS4 yana. Neden? Çünkü oyunlar türkçe dublaj (şimdi çıkan oyunlar) ve türkçe yamaları mevcut. ;) PS4 alın kafanız rahat etsin.

Sadece pes serisi için ps3 alıcaksanız almaya değmez. PS4 alın kafanız rahat etsin. Ps3 para vermek hata olur. Yani paranızı sokağa atmış olursunuz. Benim tercih PS4 yana. Neden? Çünkü oyunlar türkçe dublaj (şimdi çıkan oyunlar) ve türkçe yamaları mevcut. ;) PS4 alın kafanız rahat etsin.
Halla halla herkez tutturmuş ps4 alın diye verin para ozaman alalım :) yahu televizyonum yok ps4 alırsam televizyon alamam nerede oynucam bunu aynayamı bağlıyacağım :D hem ps4 alsam bile istediğim oyunlar aktif değil sadece pes icin almıyorum mortal kombat vb oyunlarıda alıcam.

@fabyanenst Yeni mimari üretim, yeni üretim, yeni sürüm, güncellik bunları göz önünde bulundurursan sevinirim. Diğer avantajları da cabası. Türkçe kurallarına dikkat edin. Televizyon almanıza ben gerek duymuyorum. İlla alıcaksınız diye bir kural yok. Monitörün alın. ;)

@fabyanenst Yeni mimari üretim, yeni üretim, yeni sürüm, güncellik bunları göz önünde bulundurursan sevinirim. Diğer avantajları da cabası. Türkçe kurallarına dikkat edin. Televizyon almanıza ben gerek duymuyorum. İlla alıcaksınız diye bir kural yok. Monitörün alın. ;)
Monitorde ps3 oynamaya ben ps3 demem pc oyunu derim ozaman pc toplarım daha iyi :) ayrıca daha oyunları çıkmamış az alternatifi olan birşeyi şuanlık almak olanaklı olmaz 1-2 sene sonra alınabilir.

Monitor de ps3 oynamaya ben ps3 demem pc oyunu derim o zaman pc toplarım daha iyi :) Ayrıca daha oyunları çıkmamış az alternatifi olan bir şeyi şu anlık almak olanaklı olmaz 1-2 sene sonra alınabilir.
1-2 sene sonra PS3 satamayabilirsiniz ama. :D Bence alın ileriye dönük olsun beklersiniz bir şeycik olmaz. Zaten şuan güzel oyunlar var. Ne yapalım o zaman bilgisayar toplayınız. Ne alakası var?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı