Ps3 alacağım, önerileriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Serkan07

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Yaza doğru Ps3 almayı düşünüyorum. Sizce hangi modelden alayım? Slim model düşünüyorum, süper slim modeli bana biraz kötü geldi. Ayrıca bu ürünlerin ömrü ne kadar? Bu ilk konsol alışım, biraz bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps3 artık geride kaldı. Ps4 almanı şiddetle tavsiye ederim. Hem ps3' ün fazla ömrü kalmadı.

PS3 ve Xbox 360'ın öyle geniş bir oyun kütüphanesi var ki hali hazırda çıkmış kaliteli oyunları bitirene kadar Playstation 5 dedikoduları çıkmaya başlar. Yani PS4 almak için acele etmeye gerek yok, PS3 alabilirsiniz.

Biraz daha zaman geçtikçe ps3' e oyun çıkmamaya başlıycak. Peki ps3' ü alan arkadaş param boşuna gitti demez mi ?

PS3 ve Xbox 360'ın öyle geniş bir oyun kütüphanesi var ki hali hazırda çıkmış kaliteli oyunları bitirene kadar Playstation 5 dedikoduları çıkmaya başlar. Yani PS4 almak için acele etmeye gerek yok, PS3 alabilirsiniz.

Biraz bilgilendirebilir misiniz? Bu ilk konsolum.

- - - Güncellendi - - -

Biraz daha zaman geçtikçe ps3' e oyun çıkmamaya başlıycak. Peki ps3' ü alan arkadaş param boşuna gitti demez mi ?

Ps4 daha yeni çıktı. Bence Ps3'lerin uzun bir ömrü var diye düşünüyorum. (Ps5 çıkana kadar.)

PS3'e en kötü ihtimalle 2 yıl daha oyun çıkacak. Hem yeni oyunlar hem de hali hazırda çıkmış oyunlar uzun bir süre sizi idare edecektir.

Gün gelir Ps3'de satılır. O zamana kadar Ps4 fiyatları da düşer hem.

Tabi o zaman para ederse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı