PS3 alınır mı?

PS3 konsol olarak alınır ama attığınız linkteki alınmaz. İçindeki oyunların korsan olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam. İçindeki oyunlar yüzünden gidip o linkteki ürünü almayın yani.

Fiyat olarak bir sıkıntı yok genel piyasanın 600 TL civatında olduğunu biliyorum SMS ben tam bir PS exclusive hastasıyım dediğim gibi lütfen fiyatla ilgili drğilde konsolla ilgili yorum yapın lütfen.
Ya git 700 liraya temiz bir tane al. Oyunlar zaten kutulu olarak 15-20 liraya satılıyor. Şu fırsatçılara prim vermeyin sonra 20 yıllık konsolu böyle 2500 liraya satıyorlar nasılsa alan enayi var diye.

80 oyun dijital değil de kutulu olsaydı belki koleksiyon ederi bakımından olurdu ama bu şekilde 2300 TL asla etmez.

Ben PS3 Süper Slim'in olduğu zaman, hatta PS4'ün tam çıkma zamanları diye hatırlıyorum... Neyse, Teknosa'ya gittim, PS3 Süper Slim modeli 599 TL, 500 GB olan modeli 779 TL idi.

2012-2013'de PS3 = 300€ = 779 TL.
2020'DE PS4 = 300€ = 3699 TL.

Ufffff.

Konuya gelecek olursak, elbette alınmaz. O linkteki ürün de 2.el. Dükkanlar kullanıcıdan 300-400'den koparıp 700-800'e satıyor idi. Bunu çok gördüm. Ama bu kadarını görmeddim.

2300 TL PS4 Slim alınır, PS3 o kadar para verilmez.

Millet cidden kafayı sıyrıdı Sarı site olsun VS. malınız bu kadar değerli mi?
Düzenleme : Fiyatlara cidden bakmamışım PS4 Slim'e bile 3000 tl vermişler... Bu fiyatı çekenler umarım sürünecek hale gelirler...

PS3 oyunları çok kolay ve ucuz bir şekilde bulunuyor, yanında oyun veriliyor diye o para verilmez. Eski nesilde ben Xbox 360 kullanıyordum, PS3 kullananlara imreniyordum 15-20 TL'ye hatta daha düşük fiyata oyun alıyorlardı.

Eğer 2300 TL gibi bir bütçeniz var ise PS4 alın, şu an zaten neslin sonu olduğu için piyasada çok fazla 2. el kutulu oyun dönüyor ben PS4'ümü 2 sene önce almıştım RDR2 hariç tüm kutulu oyunlarım 2. el :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı