PS3 alınır mı?

sabays

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Eski bilgisayarım bozulduğu için yeni bir şey almaya karar verdim. Dersleri etkilememesi lazım biraz ondan dolayı bilgisayar topliyacaktım lâkin üşendim. Biraz sıkılırım dedim bana oyun oynamalık bir şey lazımdı ve aklıma geldi PS4 alacaktım fakat bu aralar insanlar PlayStation'ları satıyorlar. Hızlı sıkılıyorlar galiba diye vazgeçiyorum. PC3 alasım var siz ne düşünüyorsunuz? Şimdiden teşekkürler bu aralar çok yoğunum yani yazdığnız her şey beni vazgeçirebilir.
Oyunlardan, zevk alır mıyım)?

Laptop yada pc al (kasa alırsan ek olarak bluetooth al) yanına ek olarak bir adet ps4 kolu al pc'ye bağla kullan ben o şekilde kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım

Alsan 1 ay sonra sıkılırsın bilgisayara yönel her şeyi rahat yaparsın imkan varsa.

Oyun için istiyorum bilgisayarda karşılar fakat bu aralar uçmuş bulunuyor ara ara oynayacağım bilgisayar daha ağır olur sanki.
Laptop ya da PC al (kasa alırsan ek olarak Bluetooth al) yanına ek olarak bir adet PS4 kolu al PC'ye bağla kullan ben o şekilde kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.

Oyun için lazım laptopun pek faydasını olacağını düşünmüyorum.

Bende aynı şekilde bilgisayarım bozulduğu için çalışan parçaları satıp PS4 aldım ama hiç beklediğim gibi değildi, 2 ay oynayıp PS4'ü sattım üstüne biraz ekleyip tekrar PC toplatım. Birdaha PS'e dönmem.

Öncelikle merhaba. Eski bilgisayarım bozulduğu için yeni bir şey almaya karar verdim. Dersleri etkilememesi lazım biraz ondan dolayı bilgisayar topliyacaktım lâkin üşendim. Biraz sıkılırım dedim bana oyun oynamalık bir şey lazımdı ve aklıma geldi PS4 alacaktım fakat bu aralar insanlar PlayStation'ları satıyorlar. Hızlı sıkılıyorlar galiba diye vazgeçiyorum. PC3 alasım var siz ne düşünüyorsunuz? Şimdiden teşekkürler bu aralar çok yoğunum yani yazdığnız her şey beni vazgeçirebilir.
Oyunlardan, zevk alır mıyım)?

Bence talebe göre alınır neden mi evde PC mi yok TV'ye bağla kulan oyunları pahalı gelebilir ama eğer kırılmış sa oynra yüklersin bence maksimum değeri oyunsuz 750 850 bandında.

Geri
Yukarı