PS3 2020'de alınır mı?

Playstation piyasası oyun dolar ve konsol fiyatlarındaki artış nedeniyle artık alınamaz seviyelere geldi. Açıkçası konsol piyasasının teknoloji olarak da son kozlarını oynadığını düşünüyorum. Masaüstü PC'lere yetişmeleri artık çok zor.

Fırsatçılar şu an 1000 liraya satıyor hem de ikinci el 120 GB 60GB asla değmez büyük zarar edilir ancak yakın zamanda da fiyatları ineceğini düşünmüyorum
Dili dışarıda seri hava soluyan köpeklerin o anki durumuna benzetiyorum fırsatçıları fırsatçılık bu ötesi berisi yok

Siz bence doğru söylüyorsunuz ps4 slim iyidir

PlayStation piyasası oyun dolar ve konsol fiyatlarındaki artış nedeniyle artık alınamaz seviyelere geldi. Açıkçası konsol piyasasının teknoloji olarak da son kozlarını oynadığını düşünüyorum. Masaüstü PC'lere yetişmeleri artık çok zor.
Neden teknolojik olarak yetişmesi çok zor dediniz ki? Xbox Series X'in içindeki GPU RTX 2080 gücünde değil mi? Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen ama eğer doğruysa bence yanlış bir durum söz konusu değil burada zira PS4 çıktığında orta seviye bir ekran kartına denk performans (750 Ti) veriyordu. Yeni çıkacak olan RTX 3000 serisinde muhtemelen 3060'a denk olacaktır aşağı yukarı.

Ps4 slim iyi bence arkadaşlar

Alınır arkadaşım her konsol her zaman alınır. Sen diyorsan ki ben konsolu alacağım ama satmayacağım dibine kadar her oyununu oynayacağım diyorsan alınır. Şahsen ben PS3 Slim kasa ve PS4 Pro sahibiyim. Paran varsa o jenerasyonun en iyi modeli hangisiyse onu alırsın oynarsın. Ha diyeceklerdir şimdi bana PS4 Pro varken PS 3 açıyor musun sanki diye. İnanın açıyorum arkadaşlar. Blur MK9 thief vs oynuyorum ve gayette güzel oluyor. Demem o ki bütçen hangisine uygunsa al oyna.

Xbox series X'in içindeki GPU RTX 2080 gücünde değil mi?

RTX 2080 gücünde demek aynı FPS ve teknolojiye sahip demek değil. PS serisinde sabit FPS alırsınız. Bir de RTX serisi teknolojisinin gerisinde sizin dediğiniz konsol. Ray-traycing kaç yıldır kullanılıyor. PS ve Xbox daha yeni kullanmaya başlıyor. Yani hiçbir zaman masaüstü kart teknolojilerini yakalayamayacakları bir süreçteyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır arkadaşım her konsol her zaman alınır. Sen diyorsan ki ben konsolu alacağım ama satmayacağım dibine kadar her oyununu oynayacağım diyorsan alınır. Şahsen ben PS3 Slim kasa ve PS4 Pro sahibiyim. Paran varsa o jenerasyonun en iyi modeli hangisiyse onu alırsın oynarsın. Ha diyeceklerdir şimdi bana PS4 Pro varken PS 3 açıyor musun sanki diye. İnanın açıyorum arkadaşlar. Blur MK9 thief vs oynuyorum ve gayette güzel oluyor. Demem o ki bütçen hangisine uygunsa al oyna.
Üstad bende playstation 3 almayı düşünüyorum, dilimizde, Türkçe yamayla oynamak istiyorum Assasins Creed ve Gta 4 ve birçok efsane oyunu. Nereden alabiliriz ve Türkçe yama kırıklarda mı oluyor. Ramazanınız mübarek olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı