PS3 alınır mı?

Kamyona takoz olarak alabilirsin ama ben oyun oynayacağım dersen Xbox One bak.
Açıkçası hocam cihazda bol oyun var. Uncharted 1-2-3, The Last of Us, RDR, Mafia 1-2, Lego oyunları, PES-FIFA, WWE, Rainbow oyunları, CS:GO...
Eski oyun güzellemeleri yapmayın boşuna FIFA 20 bile yok bu konsolda.

Hiç kullandınız mı bilmiyorum ama bu ne xbox sevdası ya evet game pass güzel fakat ps3 de iyi.
Kamyona takoz olarak alabilirsin ama ben oyun oynayacağım dersen Xbox One bak.

Eski oyun güzellemeleri yapmayın boşuna FIFA 20 bile yok bu konsolda.
Fifa 19 var illa fifa 20 olması zorunlu mu?
2019 sonrası oyun desteğı kesildi evet xboxa jailbreak yapılmıyorki bir de oyun parası mı verecek ya da game pass mi para verecek.
Korsana destek yok affınıza sığınarak söylüyorum.
Cihaza oyun atar örn. Fifa 19 fifa 20 yaması atar bir fifa 20 olmasada yakın bir oyun çıkar ortaya 1 TL bile vermeden hallettin mevzuyu ps3 eski bir konsol evet olabilir fat kasa xbox oneda eski bir konsol bence aralarında çok bir zaman farkı yok.

Hiç kullandınız mı bilmiyorum ama bu ne xbox sevdası ya evet game pass güzel fakat ps3 de iyi.

Fifa 19 var illa fifa 20 olması zorunlu mu?
2019 sonrası oyun desteğı kesildi evet xboxa jailbreak yapılmıyorki bir de oyun parası mı verecek ya da game pass mi para verecek.
Korsana destek yok affınıza sığınarak söylüyorum.
Cihaza oyun atar örn. Fifa 19 fifa 20 yaması atar bir fifa 20 olmasada yakın bir oyun çıkar ortaya 1 TL bile vermeden hallettin mevzuyu ps3 eski bir konsol evet olabilir fat kasa xbox oneda eski bir konsol bence aralarında çok bir zaman farkı yok.
PS3 çıkış tarihi:2006
Xbox One çıkış tarihi:2013
Evet hiç bir fark yok neredeyse.
Gamepass Ultimate'i aylık 11 liraya kullanıyorum isteyene yöntemini anlatırım. 1 litre koladan daha ucuz.
Güncel oynamak varken neden eski oyunları yamalayıp kullanayım?
Hocam aslında ciddi ciddi baktığımda PS3 cihazımı satıp Xbox One almaya karar verdim gibi
Geçin hocam, Gamepass bir nimet ve konsol hala güncel. FIFA, Forza, GTA gibi oyunları oynuyorsan hala ömrü var konsolun.

Son düzenleme:
PS3 çıkış tarihi:2006
Xbox One çıkış tarihi:2013
Evet hiç bir fark yok neredeyse.
Gamepass Ultimate'i aylık 11 liraya kullanıyorum isteyene yöntemini anlatırım. 1 litre koladan daha ucuz.

Güncel oynamak varken neden eski oyunları yamalayıp kullanayım?

Geçin hocam, Gamepass bir nimet ve konsol hala güncel. FIFA, Forza, GTA gibi oyunları oynuyorsan hala ömrü var konsolun.
Düzeltme yapim biz 2006 fat kasa almıyoruz 2010 2011 slim kasalardan bahsediyoruz bence ps xboxdan iyi

PES13 oynamaya devam o zaman.
Yaklaşık 3 senedir Sosyal'deyim ve göz ardı edeceğim ilk üye senin. Tebrik ederim.
Xboxıda en iyi oyun konsolu sanan senide ben göz ardı ediyorum tebrik ederim.
Son açıklamamıda yapim
Ben hiçbir zaman xboxı kötülemedim xbox iyi bir konsol ama bence ps daha iyi.
Xbox game pass sistemiyle ucuza oynanabiliyor evet yakında buna benzer sistem psyede gelecek eee o zaman xboxı bir ayrıcalığı kalmicak ne anladık şimdi ps3 zaten bedava oynayabiliyor ayda niye bidaha 11 TL versin he korsan oynamicaksa PS4 alır yakında gelicek olan sistemle oynar demek istediğim xboxı bir ayrıcalığı artık kalmadı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı