PS3 alınır mı?

Hocam kırma işlemi nasıl yapılıyor biraz detay verebilir misiniz, herhangi bir video anlatım linki vs. varsa süper olur.

CFW, hen diye kavramlar var araştırmanız gerek.

3000 bin liraya PS3 mü olur dolandırıcılıktan başka bir şey değil bu. PS4 Pro en ucuz 4500-5000 liraya falan bulunabiliyor PS4 Slim veya fat kasalara yönelebilirsiniz.
Tamamdır hocam çok sağolun, herhangi bir link falan var mı verebileceğiniz PS4 Slim satın alma linki?

Hocam kırma işlemi nasıl yapılıyor biraz detay verebilir misiniz, herhangi bir video anlatım linki vs. varsa süper olur.

PS4 veya PS3 alacak isen YouTube'a Jailbreak falan yaz çıkar ama söyleyeyim Online özelliklerden yararlanamazsın.

İkinci el PS3 alabilirsiniz 1000 TL civarına. O fiyata PC alternatifi yok. Crack cihaz alabilirsiniz.

Teşekkür ediyorum hocam.

Tamamdır hocam çok sağolun, herhangi bir link falan var mı verebileceğiniz PS4 Slim satın alma linki?
Ben fiyatları verirken 2.el pazarından bahsettim yoksa fiyatlar en düşük model için bile 5-6 bin liradan başlıyor 2.ele yönelin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…