PS3 alınır mı?

Paran varsa al. Yoksa emülasyonla şansını dene.
Emülasyon nedir.

Kırılma olayı şudur,

Kırılan PS konsolları ile istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz fakat orjinal olmaz, çevrimiçi oynayamazsınız.

Ayrıca PS3 bende önermem, yeni nesil oyunlar oynamak için en kötü PS4 öneririm. Fiyatları 1500 lira civarı üsttünde. Bilemedim 2000. 2 bin eksik verdiğin için yeni oyunları oynayamamak işkence olur. Biraz para biriktirip PS4 alırdım.r
Anladım peki, Ps4 alırken neye bakmam lazım hiç anlamam daha önce konsol tecrübem olmadı. Mesela ilanlarda neye bakmak lazım fiyatları ortalama nedir. Alırken neyine bakmak lazım.

Son düzenleme:
Emülasyon nedir.

Anladım peki, Ps4 alırken neye bakmam lazım hiç anlamam daha önce konsol tecrübem olmadı. Mesela ilanlarda neye bakmak lazım fiyatları ortalama nedir. Alırken neyine bakmak lazım.
Kırık olmaması, usb girişlerinin çalışır durumda olması, CD girişinin çalışır olması başlıca bakılması gerekenler. Bende çok detay bilmiyorum açıkçası yanlış yönlendirmek istemem.

Merhaba, konsol almayı düşünüyorum. Hiç konsol oyunu oynamamisimdir. Yani bir konsol almaya karar verdim. Çok bakmadım PS3 fiyatları uygun duruyor. Uygun derken benim bütçeye uygun sizce alınır mı? En fazla hangi oyunları oynayabilirim mesela RDR2 oynatır mı? RDR2 destekliyor mu? Bir de o kırılmış muhabbeti oluyor o ne oluyor? Yani kırılmış olunca ne oluyor ne olmuyor? PS3 dışında ne önerirsiniz neler alınabilir?
Eğer cihaz kırıksa ücretsiz bir şekilde oyun yükleyebilirsin. Kırık değilse yükleyemezsin.
Alınır mı konusuna gelirsek, tavsiye etmem. Bu zaman da bence küçük çocuklara zaman geçirilmesi için alınabilir ama bir oyuncuyu malesef tatmin etmez. Yeni çıkan oyunların olmaması, online girememek başlıca sebepler.

Açıkçası Xbox One veya One S bakarsan daha iyi PS4 ile PS3 arasında fiyatları. Hatta Xbox One'i 2000 TL'ye falan bulmuştum ben.

Geri
Yukarı