PS3 alınır mı?

Merhaba, konsol almayı düşünüyorum. Hiç konsol oyunu oynamamisimdir. Yani bir konsol almaya karar verdim. Çok bakmadım PS3 fiyatları uygun duruyor. Uygun derken benim bütçeye uygun sizce alınır mı? En fazla hangi oyunları oynayabilirim mesela RDR2 oynatır mı? RDR2 destekliyor mu? Bir de o kırılmış muhabbeti oluyor o ne oluyor? Yani kırılmış olunca ne oluyor ne olmuyor? PS3 dışında ne önerirsiniz neler alınabilir?

Xbox Series S için para biriktir derim, PS3 ve PS4 eski kalıyor artık.

Xbox ve PS ne gibi farkları var.

Xbox Series S yeni nesil bir konsol, çoğu oyun 60 FPS desteği ile çıkıyor. Üstüne Game Pass gibi bir nimet var. PS4 ve 3 eski nesil konsollar, yeni çıkan oyunlar artık çıkmıyor onlara.

Açıkçası Xbox One veya One S bakarsan daha iyi PS4 ile PS3 arasında fiyatları. Hatta Xbox One'i 2000 TL'ye falan bulmuştum ben.
Xbox ile Ps arası ne gibi farklar var. Xbox One vs One S dediniz. Onlar Rdr2 açar mı.

Xbox Series S yeni nesil bir konsol, çoğu oyun 60 FPS desteği ile çıkıyor. Üstüne Game Pass gibi bir nimet var. PS4 ve 3 eski nesil konsollar, yeni çıkan oyunlar artık çıkmıyor onlara.

PS 4 fiyatına Xbox'un hangi modelleri denk geliyor?

Xbox ile Ps arası ne gibi farklar var. Xbox One vs One S dediniz. Onlar Rdr2 açar mı.

PS 4 fiyatına Xbox'un hangi modelleri denk geliyor?
Xbox series s alabilirsiniz, daha pahalı ancak kesinlikle değer. one ve one s açmıyor diye biliyorum rdr2. Açsada çok düşük grafikli.

Series S ne kadardır? Ortalama bide Xbox son çıkardığı model onun fiyatı ne kadar?
Series s 9000 10000 arası değişiyor. Son çıkan model ise 13000 14000 falandı sanırım.

Merhaba, konsol almayı düşünüyorum. Hiç konsol oyunu oynamamisimdir. Yani bir konsol almaya karar verdim. Çok bakmadım PS3 fiyatları uygun duruyor. Uygun derken benim bütçeye uygun sizce alınır mı? En fazla hangi oyunları oynayabilirim mesela RDR2 oynatır mı? RDR2 destekliyor mu? Bir de o kırılmış muhabbeti oluyor o ne oluyor? Yani kırılmış olunca ne oluyor ne olmuyor? PS3 dışında ne önerirsiniz neler alınabilir?
Rdr2 oynatmıyor. Hatta ben de konu açmıştım çok dalga geçmişlerdir.
Ama gta, minecraft gibi oyunları oynatır. Bence alınır.

Series S 9000 10000 arası değişiyor. Son çıkan model ise 13000 14000 falandı sanırım.

9000 benim bütçeyi aşıyor vallahi bayağı.

RDR2 oynatmıyor. Hatta ben de konu açmıştım çok dalga geçmişlerdir.
Ama GTA, Minecraft gibi oyunları oynatır. Bence alınır.

Peki RDR2 oynayabilecegim en uygun fiyatli konsol hangisi.

Geri
Yukarı