PS3 alınır mı?

61krm06

Zeptopat
Daha fazla  
İyi günler PS3 almayı düşünüyorum, şu anda süper slim mi almalıyım yoksa slim veya fat mı?

Bilgisi olan kişiler en iyisini bana önerirseniz sevinirim.

İyi günler PS3 almayı düşünüyorum, şu anda süper Slim mi almalıyım yoksa Slim veya fat mı?

Slim 2500'ler donanımsal olarak eski olduğundan direkt CFW yüklenebiliyordu. Bu OC gibi durumlar için iyi olsa da bulduğun her cihaz muhtemelen PS3 Cafe malı olacaktır. 3000 Serisi Slim'ler de kırılıyor fakat HEN ile. Bundan dolayı daha ev kullanıcısı tarafına kullanılmış temiz bulunabilir. Önerim FAT kesinlikle alma. Zorlama, kurcalamana göre 2500, yok ben oyun oynayıp takılacağım diyorsan 3000 Slim al. 4000 Super Slim'ler kızak ve okuyucu sıkıntısı vardı. Bir de tasarımı bence berbat.

Alma konusunda da bütçe ve düşkünlük, beklentine bağlı alınabilir. Düşündüğünde BluRay okuyucusu alsan o para. Bu makine oyun değil sadece, aynı zamanda multimedya cihazı. Unutmamak gerek. 1080P sinema sistemi kurabilirsin. Fiyatı ve beklentiye bağlı yani.

İyi günler PS3 almayı düşünüyorum, şu anda süper Slim mi almalıyım yoksa Slim veya fat mı?

4 yılı aşkın süredir PS3 Slim kullanan biri olarak söylüyorum eğer bütçeni arttıramıyorsan 2. el bir PS4 almak daha mantıklı çünkü inan futbol oyunlarında bile FIFA 15'ten 19'a kadar grafikler aynı kadrolar değişik bir zamandan sonra çok sıkıntı çıkarıyor sürekli eklentiler yapmak lazım sorun çıkarmaması için 2. el PS4 almak daha iyi olur tabii güvendiğin bir yerden.

Geri
Yukarı