PS3 alınır mı?

Kankam heves ettiysen al, içinde kalmasın. Olmazsa geri satarsın ama bizim düşüncemiz almamandır.

Almamamdaki sebebi çok anlayamıyorum. Bilgisayarım var PlayStation 5 imde var. Yani buradaki amaç kendime yeni oyun oynayabileceğim bir cihaz almak değil. PS3'ün eski olduğunu biliyorum fakat eski olduğu için eski oyunları da oynayabiliyorum. Emülatör kullanmayı denedim fakat türlü türlü sorun çıktı. FPS sorununu da çok anlamadım. PS4'te de çoğu oyun 30 FPS oynanıyor. Zaten oyun o konsola göre yapılıp çıkarıldığı için akıcılıkta benim fark edebileceğim bir ayrım oluşmuyor(sanırım).

İyi bir PC ve PS5 varmış zaten. PS3 al hevesini atar satarsın.

İlk PS Vita almayı düşündüm fakat küçük ekranda hikaye oyunu oynamanın çok zevkli olacağını düşünmedim.

Sevgili arkadaşım, Playstation 3 ü eski oyunları oynayabilmek için alıyorum. Bende biliyorum eski bir model olduğunu. Açtığım konu hakkında bir bilgin var ise bilgilerinden yararlanmak isterim.
@CS Relboron
Benim şuan elimde hali hazırda ps3 slim modelim bulunmakta sormak istediğin soruları ben cevaplarım.

Benim şu an elimde halihazırda PS3 Slim modelim bulunmakta sormak istediğin soruları ben cevaplarım.

God of War serisini oynamak istiyorum. FPS'den dolayı falan hiç oynanışta rahatsızlık hissettinmi herhangi bir oyunda. Kırıkmı seninki bilmiyorum ama eğer kırıksa bir sorun oluştumu kırdıktan sonra? Ve konuda bahsettiğim PS3'ü almalı mıyım sence?

God of War serisini oynamak istiyorum. FPS'den dolayı falan hiç oynanışta rahatsızlık hissettinmi herhangi bir oyunda. Kırıkmı seninki bilmiyorum ama eğer kırıksa bir sorun oluştumu kırdıktan sonra? Ve konuda bahsettiğim PS3'ü almalı mıyım sence?
Ps3 bence alınır bi alet benimki kırık değil orjinal çoğu oyunu oynadım gta 5 gta 4 mini ninja fifa minecraft ve hepsinde genellikle 720p 30fps çalışıyor büyük ihtimalle god of warda öyle olur ama sabit fps olduğundan sıkıntı çıkmıyor bence alınır.

Geri
Yukarı