PS3 alınır mı?

FPS tamamen kanser ediyor zaten. The Last of Us için almıştım. Baktım olmuyor, PC çıkınca aldım direkt. Alınmaz PS3

PS3 yerine bütçeyi biraz daha arttırıp i5 3.4 nesilli bir işlemcili sistem alarak 2010-2020 oyunlarda rahatlıkla daha yüksek FPS alabiliriz PS3 saçmalıktır

PS3 yerine bütçeyi biraz daha arttırıp i5 3.4 nesilli bir işlemcili sistem alarak 2010-2020 oyunlarda rahatlıkla daha yüksek FPS alabiliriz PS3 saçmalıktır
Sanırım kendimi açıklayamadım. Bilgisayarım var gayet de güzel. Üstüne Playstation 5 imde var. Konsol veya bilgisayar önerisi istemiyorum.

Sevgili kardeşim, amacınız nostalji ise bu lükse girer. Sizin bu lüks için yani dediğiniz gibi eski oyunları oynamak için 1500-2000 TL vermeniz gayet normal olur, fakat PS3 alınır mı diye bir başlık açarak günümüz teknolojisiyle beklentiye girmek söz konusu olursa bende ölü yatırım derim. Misal ben bir kolleksiyoncu olsam, çalışan temiz bir PS1 bulsam 5000 değil 10.000 binde verir alırım. Umarım anlatabilmişimdir. Buradaki etken beklentiler.

Bilgisayarım var. Amacım eski oyunları oynamak. Maalesef PS5 de olmayan oyunlar. Önceliğim God of War serisi.

Sanırım kendimi açıklayamadım. Bilgisayarım var gayet de güzel. Üstüne PlayStation 5 imde var. Konsol veya bilgisayar önerisi istemiyorum.

Hocam siz sadece PS3 alınır mı diye başlık açmışsınız benim demek istediğim şey günümüzde PS3 alınmaz almak isteyen kişiler için yerine bütçesini biraz daha arttırıp 3.4 veya 5. nesil işlemcili bir sistem ve 2. el GTX 1050 Ti toplasa veya alsa zaten daha yüksek FPS alır PS3'te 25 veya 30 FPS de sabit kalır

Sanırım kendimi açıklayamadım. Bilgisayarım var gayet de güzel. Üstüne Playstation 5 imde var. Konsol veya bilgisayar önerisi istemiyorum.

Bilgisayarım var. Amacım eski oyunları oynamak. Maalesef PS5 de olmayan oyunlar. Önceliğim God of War serisi.
Minimum alman gereken ps4,ps3 gerçekten pişman eder.

PS3 aldım ben 1 sene yoktur. Direkt sattım. 30 FPS kadar lanet bir şey yok. PC mantığına alıştıysanız kesinlikle oynanmıyor.

PlayStation 4'ün fat kasasıda 30 FPS veriyor. Fakat bundan şikayet eden pek bir insana rastlamadım. Oyunlar ona göre optimize edildiği için akıcılığında pek bir şey fark edilmiyor diye biliyorum.

Minimum alman gereken ps4,ps3 gerçekten pişman eder.
Playstationum var. Fakat eski oyunları oynayamıyorum. Bu sebeple Playstation 3 almak istiyorum.

PlayStation 4'ün fat kasasıda 30 FPS veriyor. Fakat bundan şikayet eden pek bir insana rastlamadım. Oyunlar ona göre optimize edildiği için akıcılığında pek bir şey fark edilmiyor diye biliyorum.

Hocam nasıl 30 FPS veriyor benim de PS4'üm vardı gayet yüksek FPS'ler alıyordum

Hocam siz sadece PS3 alınır mı diye başlık açmışsınız benim demek istediğim şey günümüzde PS3 alınmaz almak isteyen kişiler için yerine bütçesini biraz daha arttırıp 3.4 veya 5. nesil işlemcili bir sistem ve 2. el GTX 1050 Ti toplasa veya alsa zaten daha yüksek FPS alır PS3'te 25 veya 30 FPS de sabit kalır
Anladım. Yardımınız için teşekkür ederim. Fakat dediğim gibi destek almak istediğim konu bu değil.

Hocam nasıl 30 FPS veriyor benim de PS4'üm vardı gayet yüksek FPS'ler alıyordum.

Benim bildiğim fat kasalar 30 FPS. Yanlış bir bilgiyse kusura bakmayın.

Geri
Yukarı