PS3 alınır mı?

Bütçeye, oynayacağınız oyunlara göre değişir. Bir kere kırık olmasının verdiği harika bir avantaj var. Ben de kullanıyorum thanos Store üzerinden PSP, PS1, PS2 oyunları indiriyorum ve harika bir şekilde çalışıyor (herhangi bir emulatör değil bu oyunlar zaten PS Store'da da var). Türkçe yama veya mod kurulabilir. HDD'si aşırı yavaş. 2013'e kadar çıkan oyunlar var. Elinizde güncel oyunları da oynatacak bir cihaz var ise PS3'ten mantıklısı çok az fakat güncel cihaz yoksa benzer bütçede Xbox One S veya biraz daha bütçe arttırıp Xbox Series S düşünebilirsiniz.

Hocam 2017'ye kadar çıkan oyunlar yok mu?

Biraz ayrıntı vermek gerekirse eğer
Bütçe olarak Series S 512 GB'ta kadar çıkabilir.(Series 512GB fiyatı kadar bir bütçem var)
Biraz bilgisayarımı salayım diyorum pek fazla oyun oynamadım (Herkesin oynadığı efsane oyunları bile oynamadım) bu açığımı kapatmak için almak istiyorum. Dediğim gibi PS3 veya PS2den başlamak istiyorum yavaş yavaş konsollarımı satıp veya para biriktirip yeni bir tane alabilirim. Tek sorunum ekran, laptop kullanıyorum bir şekilde laptop ekranına yansıtmayı becermeliyim.

Biraz ayrıntı vermek gerekirse eğer
Bütçe olarak Series S 512 GB'ta kadar çıkabilir.(Series 512GB fiyatı kadar bir bütçem var)
Biraz bilgisayarımı salayım diyorum pek fazla oyun oynamadım (Herkesin oynadığı efsane oyunları bile oynamadım) bu açığımı kapatmak için almak istiyorum. Dediğim gibi PS3 veya PS2den başlamak istiyorum yavaş yavaş konsollarımı satıp veya para biriktirip yeni bir tane alabilirim. Tek sorunum ekran, laptop kullanıyorum bir şekilde laptop ekranına yansıtmayı becermeliyim.
TV yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı