PS3 almak mantıklı mı?

Ariana_05

Picopat
Merhabalar, para biriktirip Letgo üzerinden PS3 satın almayı düşünüyorum. PS3 almak mantıklı mı? The Last of Us var diye biliyorum yoksa Xbox 360 mı almalıyım?

Merhabalar, para biriktirip Letgo üzerinden PS3 satın almayı düşünüyorum. PS3 almak mantıklı mı? The Last of Us var diye biliyorum yoksa Xbox 360 mı almalıyım?
Bence biraz daha biriktirip pc topla ama illa ikisinden birini alacaksan ps3. (ücretsiz online ve daha fazla oyuncu +exclusive oyunlar)

Dostum ps3e 900-1000 lira para vermek bana mantıksız geliyor. Maddi durumunu bilmiyorum ama dişini sıkıp üstüne bin lira daha koyarsan güzel bir ps4 slim alabilirsin. Unutma ps3 dediğin makinaların çoğu 5-10 yıllık cihazlar ne kadar temiz olduklarını bilemezsin. Ayrıca ps5 stokları düzelirse 2. el playstationların fiyatları düşebilir.

PS3'ün muazzam exclusive oyunları var hepsini denemek istiyorum dersen kırılmış bir PS3 almanı öneririm.Ben senin yerinde olsam kırık bir PS3 alıp tüm şaheser oyunları oynardım.PS3 bence eskimedi çünkü yakın çevremde bile yeni yeni kırılmış ps3 alan insan sayısı çok fazla.Online oynama takıntın yoksa ve bol bol oyun oynamak istiyorum diyorsan kırılmış bir slim kasa PS3 tavsiye ederim👍

PS3'ün muazzam exclusive oyunları var hepsini denemek istiyorum dersen kırılmış bir PS3 almanı öneririm.Ben senin yerinde olsam kırık bir PS3 alıp tüm şaheser oyunları oynardım.PS3 bence eskimedi çünkü yakın çevremde bile yeni yeni kırılmış ps3 alan insan sayısı çok fazla.Online oynama takıntın yoksa ve bol bol oyun oynamak istiyorum diyorsan kırılmış bir slim kasa PS3 tavsiye ederim👍
Hocam size kötü bir haberim var...Eskidi aslında insanımız...Neyse.

Geri
Yukarı