PS3 almak mantıklı mı?

Doğru bende PS3'te oynarken aşırı sesli çalışıyordu üstüne (640P'de çalışıyor diye biliyorum) 640p olmasına rağmen berbat texture, gölgeler, bulanıklığa rağmen sürekli FPS düşmesi giriyordu.

Fat kasa mı sizinki? Ben Slim kullanıyordum GTA 4'te ses olmuyordu. GTA 5 kurup denemiştim ama konsol uçak motoruna dönünce ilk görevi bile yapamadan silmiştim.

Merhaba 2 el bir PS3 alacağım. Bütçem 3K.3.2K arası. PS3 mantıklı mı yoksa biraz daha biriktirip direk 4 mü almak?
Ben de geçen günlerde böyle bir düşündüm de mantıksız ya. Ps3 devri bitti güncel oyunlar yok. Ps4 öneririm.

Pes 4 oyunlarını CD olarak pes 3'te oynahabilir miyim?
Oynayamazsın büyük ihtimalle çünkü grafik olarak çok fark var. Online oyunlardan bahsetmiyorsundur herhalde.

Ben de geçen günlerde böyle bir düşündüm de mantıksız ya. PS3 devri bitti güncel oyunlar yok. PS4 öneririm.

Oynayamazsın büyük ihtimalle çünkü grafik olarak çok fark var. Online oyunlardan bahsetmiyorsundur herhalde.

Hayır hikaye tarzı tom Raider Call of Duty CD olanı.

PS3'teki çoğu oyun sabit 30 FPS bile değil hatta Far Cry 3 de bazı patlama sahnelerinde 20 FPS düştüğü oluyor yani işkence çekiyorsunuz çoğu oyunda o yüzden biraz daha ekleyip 4 alın en azında sabit 30 FPS oynarsınız.

PS3'teki çoğu oyun sabit 30 FPS bile değil hatta Far Cry 3 de bazı patlama sahnelerinde 20 FPS düştüğü oluyor yani işkence çekiyorsunuz çoğu oyunda o yüzden biraz daha ekleyip 4 alın en azında sabit 30 FPS oynarsınız.

Bütçem kısıtlı PC de var ayrıca biraz da nostalji yapmak istiyorum. Çok üzer mi far cary oyunlarını pek sevmiyorum genelikle tom raider call of duty the last of us Uncharted tarzı oyunları oynarım

Geri
Yukarı